Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію

  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Аерозйомка з квадрокоптера/дрона, Ціна — скільки коштує замовити відеозйомку з повітря

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації


   Аерозйомка — це послуга зйомки фото та відеоматеріалів різного цільового призначення за допомогою дронів. Основною метою є показ місцевості або події з висоти для складання повноцінної картини того, що відбувається на локації.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке аерозйомка

    Що таке аерозйомка

    Аерозйомка — це фотографування або зйомка відео місцевості з літаючих апаратів. Сьогодні термін застосовується для створення матеріалів за допомогою квадрокоптерів, на яких встановлена камера.

    Широко використовується при створенні панорамних турів, а також рекламного або художнього відео для розміщення на медіа ресурсах. Маркетинг взяв на озброєння подібну техніку, оскільки вона дозволяє розширити простір та кут огляду на звичні речі.

    У сучасному світі відеозйомка з квадрокоптера є не тільки можливістю отримання технічної інформації, створення художніх роликів, а також незамінним інструментом в бізнесі.

    З її допомогою можна створити інформативний рекламний контент, наочно продемонструвати процеси та дії, які неможливо оцінити, дивлячись з землі. Яскравим прикладом можна привести звіт про просування будівельних робіт від забудовника, демонстрацію виробничих підприємств потенційним інвесторам.

    Основні переваги аерозйомки

    Основні переваги аерозйомки

    Даний вид послуги має ряд істотних переваг в порівнянні з іншими методами зйомки. Аерозйомка з квадрокоптера володіє такими перевагами:

    1. Виконання завдання по зйомці місцевості з дрона значно дешевше, ніж замовлення гелікоптеру, параплана або крана.
    2. Обладнання легко перевозити у звичайному автомобілі, воно не громіздке, легке і мобільне. Не містить великої кількості дротів, проте, управління краще довірити досвідченому фахівцеві.
    3. Аерозйомка охоплює величезну площу, що може детально показати місцевість або необхідний об’єкт разом із прилеглими територіями.
    4. У місцях, де неможливо провести зйомку з інших літальних апаратів, квадрокоптер незамінний.

    Завдяки наявності такого виду виготовлення відео ви легко можете продемонструвати ті аспекти вашої діяльності, а також власність, які неможливо побачити із землі.

    Як ми це робимо

    Як і створення будь-якого відеоряду, аерозйомка Київ вимагає підготовчих робіт. Також ми повинні укомплектувати операторів всім необхідним обладнанням для виконання поставленого замовником завдання.

    Для того, щоб зрозуміти, як відбувається процес зйомки квадрокоптером в Dme.Production, варто ознайомитись з етапами робіт:

    1. Бриф — цей етап необхідний для того, щоб з’ясувати цільове призначення відео або фотозйомки, сюжет, основну ідею, яку необхідно передати, особливості роботи на локації, а також особливі побажання до майбутнього контенту.Також тут зазвичай обговорюється кошторис на виконання робіт.
    2. Зйомка – процес зйомки місцевості відповідно до замовлення. Зазвичай на місці працює команда з двох операторів (один відповідає за управління квадрокоптером і один безпосередньо за роботу камери). При необхідності наші фахівці також можуть провести виїзд для оцінки умов та обсягів майбутніх робіт.
    3. Монтаж – відзнятий матеріал необхідно привести в повноцінний ролик. Тут ми відбираємо найкращі фрагменти таі кадри, зводимо їх в цілісне відео.
    4. Обробка – крім самого монтажу якісне відео повинно проходити етап корекції. При бажанні, можна внести графічні елементи, накласти ефекти, створені комп’ютерним способом. Для фотографій застосовується ретушування та інші обумовлені раніше послуги.
    5. Озвучування – для того, щоб ролик був більш цікавим, ми можемо накласти музику або текстову начитку (що застосовується при створенні рекламних або художніх матеріалів).

    Кожен з етапів контролюється висококваліфікованими фахівцями, готовими не тільки допомогти порадою на підготовчій стадії, а також гарантувати якість і швидкість виконання замовлення.

    Які послуги ми надаємо

    Скільки коштує аерозйомка — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $99 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $299 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $499 від 10 днів

    У такого виду мистецтва, як зйомка квадрокоптером, є кілька напрямів відповідно до призначення майбутнього матеріалу:

    1. Планова фотозйомка — звичайна зйомка виду, що не передбачає особливих деталей.
    2. Панорамна — робляться спеціальні знімки, що охоплюють більш широкий діапазон, ніж простий фотооб’єктив.
    3. Технічна — застосовується в промисловості, а також сільськогосподарській галузі. Збирає необхідні дані, передбачає отримання інформації про об’єкт, яку неможливо добути, перебуваючи на землі.
    4. Для 3Д-турів — зйомка ведеться з декількох точок, при цьому кадр охоплює 360 градусів. Згодом отриманий матеріал компонується в повноцінний віртуальний тур, де можна переміщатися між точками огляду.
    5. Онлайн-трансляція заходів — концерти, флешмоби, масові гуляння можна з легкістю показати в режимі реального часу за допомогою дронів.
    6. Аеровідеозйомка — може бути задіяна в рекламних або художніх проектах, а також для створення репортажів, презентацій та звітів про виконану роботу. Широко використовується забудовниками для демонстрації інвесторам стадії будівництва об’єктів нерухомості.
    7. Віртуальні польоти — можливість за допомогою обладнання для віртуальної реальності передавати зображення з висоти пташиного польоту. Ви можете особисто побачити, що відбувається навколо, насолодитися видом, не вдаючись при цьому до оренди гелікоптера або параплана.

    Кожна з послуг вимагає особливої підготовки, відповідної комплектації обладнанням та застосування різних етапів постпродакшну. Ми в Dme.Production можемо виконати завдання будь-якої складності, враховуючи побажання клієнтів.

    Скільки коштує аерозйомка

    Оскільки кожен з етапів створення відео з повітря вимагає окремих фахівців, обліку технічних аспектів, ціна на послугу може варіюватися в широкому діапазоні. В основному, вартість аерозйомки в Києві залежить від таких факторів:

    1. Технічного забезпечення. Так, дрони можуть відрізнятися своєю потужністю і можливостями, а при зйомці художнього відео немає необхідності у використанні гоночного квадрокоптера. Також можуть відрізнятися додаткові установки, необхідні операторам на землі. Кількість задіяної апаратури буде впливати на вартість продукту.
    2. Параметри зйомки — якість, в якому потрібно надати чистові матеріали, кількість панорам прямо впливають на ціну.
    3. Робота в повітрі — кількість часу, проведеного квадрокоптерами в повітрі при аерозйомці.
    4. Робота на землі — підготовчі процеси, а також робота операторів на виїзді.
    5. Кількість задіяного персоналу та техніки — деякі події необхідно знімати одночасно з різних ракурсів для того, щоб не упустити жодної деталі. Особливо це важливо при репортажній зйомці, а також зйомці урочистостей, коли яскраві моменти можуть відбуватися одночасно в різних точках локації. Тут також буде мати вплив задана висота для створення відео, оскільки її можна вести з 10 або із 100 метрів, та охоплення камери буде істотно відрізнятися.
    6. Необхідність обробки — в деяких випадках (таких, як аерофотозйомка в інформаційних цілях для промислового або сільськогосподарського сегмента), обробляти відео і фотографії немає необхідності. У такому випадку замовник може отримати їх на носії безпосередньо на місці.

    Звідси можна зробити висновок, що кошторис на аерозйомку в Харкові, Києві складається з безлічі пунктів, які слід враховувати при закладці бюджету на створення відео. Наша студія пропонує вам повний спектр робіт за конкурентоспроможною вартістю, яка вас приємно здивує.

    Переваги роботи з нами

    Основні переваги аерозйомки

    Працівники студії Dme.Production мають колосальний досвід в сфері зйомки з квадрокоптера, що дозволяє гарантувати вам результат, який перевершує очікування. У нас є вся необхідна техніка для створення якісного відеоряду для вашого бізнесу або творчого проекту. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дає можливість отримати креативне і точне відео, в залежності від ваших потреб. Професійна апаратура та останні програмні розробки дозволяють виконати роботи по зйомці, монтажу, обробці матеріалів в короткі терміни та на високому рівні.

    Час, необхідний нам для того, щоб ви отримали чистовий ролик, залежить від складності поставленого завдання. Основними факторами, що впливають на швидкість процесу продакшну та постпродакшну, є наявність додаткових послуг, замовлених разом з аерозйомкою.

    Такими можна вважати графічні вставки, створення панорамного туру, озвучування відео, корекцію кольору, контрасту.

    Важливою частиною при обговоренні необхідного часу можуть служити погодні умови, оскільки дрони мають обмеження на польоти при швидкості вітру близько 8 м/с, а також при випаданні опадів у вигляді снігу, дощу. Також ми можемо додатково обговорити пересування термінів виконання замовлення згідно ваших вимог.

    Професійна злагоджена команда, що складається як мінімум з двох осіб готова виїхати на об’єкт найближчим часом, маючи в розпорядженні потужні квадрокоптери та іншу необхідну апаратуру для проведення аерофотозйомки або відеозйомки з висоти. Завдяки надійним стабілізаторам, ми отримуємо якісну не тремтячу картинку, що дуже важливо при створенні панорам та турів 360 градусів.

    Навіщо потрібна повітряна зйомка

    Навіщо потрібна повітряна зйомка

    Здавалося б, кожен, у кого є квадрокоптер, зможе виконати ті ж роботи з легкістю. Проте, для отримання якісного контенту для бізнесу, медіа ресурсу або художнього ролика необхідно також виконання низки додаткових дій, тісно пов’язаних з процесом зйомки.

    Звичайні дрони, непристосовані до роботи на великій висоті, а також не обладнані висококласною відеоапаратурою, не дадуть бажаного результату. Також важливий досвід оператора, оскільки від нього залежить 50 % успіху ролика.

    Ви можете замовити аерозйомку у будь-якій студії, а можете звернутися в Dme.Production, де ви отримаєте:

    1. Злагоджену кваліфіковану команду, здатну виконати завдання будь-якої складності.
    2. Конкурентоздатні ціни на кожному з етапів виробництва відео.
    3. Якісний контент для просування компанії, блогу чи каналу.
    4. Новітнє обладнання, необхідне для високого рівня подальшої обробки відзнятого матеріалу.
    5. Підвищення інтересу потенційних інвесторів за рахунок наочності та прозорості роботи.

    Замовляйте у нас відео, необхідне саме вам, а ми з радістю допоможемо втілити будь-яку ідею в реальність. Не нехтуйте можливістю презентувати себе громадськості з допомогою яскравого, неординарного і ефектного методу від Dme.Production!

    Необхідні послуги з аерозйомки квадрокоптером?

    Студія Dme.Production знімає в повітрі і робить відео продукт високої якості під ключ.

    Ми допоможемо вирішити такі завдання:

    — Знімемо з повітря потрібні локації і майданчики;

    — Виконаємо зйомку квадрокоптера об’єктів в русі;

    — Вирішимо найскладніші і нестандартні завдання в аерозйомці.

    Професійна аерозйомка квадрокоптера в повітрі і монтаж від фахівців своєї справи в Dme.Production.

    Не тягніть, залиште замовлення на сайті прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію.

    Аерозйомка
    Продакшн Dme
    1807 Аерозйомка з квадрокоптера/дрона, Ціна — скільки коштує замовити відеозйомку з повітря 1807Dme
    Назва Аерозйомка
    Ціна
    99 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D0%B0%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B9%D0%BE%D0%BC%D0%BA%D0%B0/
    Відгуки клієнтів про послугу

    4 thoughts on “Аерозйомка

    1. Тарас says:

     5
     5

     треба купити собі дрона и теж бабло рубати!!

    2. Іванка says:

     4
     5

     Наразі дякую! Відео супер!!!

    3. сергей says:

     5
     5

     очень быстро развиваются технологии, я не успеваю ((

    4. Василь says:

     5
     5

     добра стаття, дякую

    Аерозйомка
    $99
    $299
    $499
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти

     copyright © 2021 all rights reserved