Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію


  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Архітектурна зйомка, Ціна — замовити фото і відео зйомку архітектури

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації   Архітектурна зйомка — це послуга, яка включає в себе створення серії фотографій або відео огляду фасаду будівлі, його особливостей і переваг. Застосовується у сфері нерухомості, як презентація будинків, які необхідно здати/продати, а також для фіксації пам’яток архітектурного мистецтва.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке архітектурна зйомка

    Що таке архітектурна зйомка

    Архітектурна зйомка — це жанр фотографії, основною метою якого є представлення зовнішнього вигляду будинку, його розмірів і деталей.
    Сьогодні широко використовується забудовниками, а також приватними особами для презентації об’єктів, їх оточення. Такий метод допомагає потенційним клієнтам оцінити масштаби, декоративні елементи, обробку та локацію, в якій розміщено будівлю.

    Оскільки основною метою архітектурної зйомки є показ споруд в привабливому ракурсі, вона повинна виконуватися професіоналом.

    Наявність детальних фото – чи відеоматеріалів підвищує зацікавленість в будівлі або його частині. Також отримані файли можна використовувати в презентаціях для інвесторів, створенні звітів про виконання робіт, рекламних проспектах.

    Як відбувається архітектурна зйомка

    Як відбувається архітектурна зйомка

    Для того, щоб отримати якісні матеріали, необхідно:

    1. Погодження проекту — обговорюємо мету зйомки, її концепцію, необхідні плани і ракурси, час доби, освітлення, чи буде потрібно додаткове обладнання або техніка (квадрокоптери, крани).
    2. Виїзд фотографа або оператора на місце — тут підбираються оптимальні точки розміщення фотографа для отримання потрібних кадрів. В умовах щільної забудови іноді це може зайняти кілька годин, оскільки цілком можливо, що доведеться дертися на дахи сусідніх будинків, розглядати ракурси із закладів, що знаходяться поруч і так далі.
    3. Зйомка — після того, як обрані оптимальні точки, а також виставлена необхідна додаткова апаратура (якщо потрібно), фотограф починає самий процес.
    4. Обробка матеріалів — якщо це відеоролик, то буде потрібен монтаж, озвучування. Можна внести елементи інфографіки або інших комп’ютерних ефектів. Фотографії необхідно буде відправити на кольорокорекцію, ретуш.

    Ми відповідально підходимо до усіх вашим вимог, а наші фахівці вміють передати саме той посил, який необхідний саме вам.

    Скільки коштує архітектурна зйомка

    Скільки коштує архітектурна зйомка

    Скільки коштує архітектурна зйомка — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $119 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $399 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $599 від 10 днів

    Вартість зйомки архітектури складається з маси факторів, які враховуються кошторисом:

    1. Складність — відкритість простору навколо об’єкта, особливі побажання до наявних кутів камери.
    2. Додаткове обладнання — освітлювальні прилади, квадрокоптери, крани та інша техніка, яка знадобиться для отримання потрібного ракурсу.
    3. Час доби — необхідність перебувати на об’єкті в денну або нічну зміну для отримання фото без людей і машин, створення певної атмосфери фото з допомогою природного освітлення.
    4. Кількість необхідних кадрів і ракурсів — чим більше кадрів вам необхідно отримати, тим дорожче буде підсумкова цифра.
    5. Обробка — базова або глибока кольорокорекція, ретушування (видалення об’єктів, людей, елементів оточення будівлі, перекривають огляд). Якщо це відео, то сюди ж відноситься озвучування, монтаж та внесення графічних елементів.
    6. Кількість фотографій — чим більше кадрів вам необхідно отримати, тим більше буде задач по обробці.

    Студія Dme.Production проводить архітектурну зйомку будь-якого рівня складності, а ціна на послугу вас приємно здивує. При цьому якість отриманих матеріалів здивує вас не менше!

    Чому у нас

    Для створення гарного матеріалу ми використовуємо тільки найсучасніше обладнання, здатне дати якісний результат. Наші працівники постійно підвищують кваліфікацію, стежать за трендами і розробками у сфері програмного забезпечення.

    Терміни виконання завдання не можуть бути чітко визначені, оскільки зйомки на вулиці мають певні вимоги (наприклад, до погоди та часу доби).

    У сонячний день процес займає кілька годин (виняток — фотозйомка в режимному розрізі, коли необхідно робити кадри одних і тих ракурсів, але в різний час доби).

    Також час до отримання матеріалів прив’язаний до кількості фото, оскільки кожне з них буде проходити обробку для більш глибоких і контрастних зображень.

    Навіщо потрібна зйомка архітектури

    Якісні фото – і відеоматеріали підвищують інтерес до об’єкта потенційних клієнтів або інвесторів. Таким чином, замовивши у нас послугу, ви отримаєте:

    1. Професійних виконавців замовлення, консультацію фахівців.
    2. Якісні матеріали, які не соромно розмістити на сайті, в презентації або рекламному проспекті.
    3. Приємну вартість послуги.

    Вибирайте вірний шлях до успіху, починаючи з деталей! Замовляйте архітектурну зйомку в студії Dme.Production і насолоджуйтеся результатом!

    Хочете замовити архітектурну зйомку від справжніх профі?

    Професіонали з Dme.Production якісно вирішують такі завдання:

    — Розробка та узгодження концепції архітектурної зйомки;

    — Виїзд фахівця на місце з метою врахувати всі нюанси, вибрати кращі місця — для зйомки і зробити підготовку;

    — Зйомка і постобробка з метою подальшої презентації.

    Наша архітектурна зйомка допоможе вам просунути ваш проект і розширити ваші можливості в реалізації своїх ідей!

    Щоб отримати безкоштовну консультацію на сайті, залиште замовлення прямо зараз!

    Архітектурна зйомка
    Продакшн Dme
    1865 Архітектурна зйомка, Ціна — замовити фото і відео зйомку архітектури 1865Dme
    Назва Архітектурна зйомка
    Ціна
    99 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%d0%b0%d1%80%d1%85%d1%96%d1%82%d0%b5%d0%ba%d1%82%d1%83%d1%80%d0%bd%d0%b0-%d0%b7%d0%b9%d0%be%d0%bc%d0%ba%d0%b0/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “Архітектурна зйомка

    1. надія says:

     5
     5

     все сподабалось, дякую за працю

    2. Ваня says:

     5
     5

     отличная статья, спасибо за материал

    Архітектурна зйомка
    $119
    $399
    $599
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти