Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію

  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Кіновиробництво, Ціна — виробництво і виготовлення фільмів

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації


   Виробництво фільмів — це повний процес створення стрічки, починаючи від ідеї і завершуючи розповсюдженням готового фільму, для його прокату. Тісно стикається не тільки з розважальною, але також економічної, соціальної і політичної складової життєдіяльності.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке кіновиробництво

    Що таке кіновиробництво

    Кіновиробництво — одна з найважливіших галузей кінематографії, що включає творчу і технічну частину створення фільму. Створення фільму покликане не тільки показати певну історію, ідею, а також використовується в рекламних цілях.

    Бренди і назви компаній, що періодично з’являються у кадрі, запам’ятовуються, асоціюються з певними героями (як позитивними, так і негативними, це не завжди погано).

    Основною перевагою зйомок фільму є можливість донести посилання, інформацію, викликати емоційний відгук у аудиторії. Також тут можна реалізувати максимум своїх задумів, оскільки тривалість відео набагато більше, ніж у рекламного або презентаційного відео.

    Сучасні технічні можливості дозволяють впровадити в стрічку анімацію, графіку, спецефекти будь-якої складності, що зробить фільм цікавим і популярним серед людей, які його переглянули.

    Які етапи ми проходимо

    Створення кіно — дуже трудомісткий процес, і він відбувається не за один день. Насамперед, варто пам’ятати, що швидкість і якість організації, проведення зйомок залежить від кваліфікації виконавців. У нашій студії для отримання відмінного результату ми проходимо такі етапи:

    1. Проектування — перетворення ідеї в сценарій, визначення жанру, акторів, режисерів, вивчається можливий інтерес аудиторії до майбутнього фільму.
    2. Підготовка — тут обговорюються всі деталі, які можуть вплинути на процес. В тому числі і бюджет фільму, в залежності від якого можна розраховувати кількість залученого персоналу, акторів, спецефекти, наявність комп’ютерної графіки. Ілюстратори і постановники формують розкадровки ключових сцен для створення плану виготовлення фільму.
    3. Зйомки — процес роботи на знімальному майданчику. Сюди входить не тільки сама зйомка акторських сцен, але також монтаж/демонтаж декорацій, грим, костюмування, завдання операторів, режисерів, звукооператорів. Після завершення даного етапу фільм відправляється на обробку.
    4. Постпродакшн — дуже велика ступінь кіновиробництва. Тут відзняті матеріали монтуються спочатку в чорновому варіанті, потім проглядаються режисером і вносяться корективи. Готове відео відправляється на озвучення, де накладаються саундтреки, а також записуються голоси героїв фільму. Якщо ж фільм містить анімованих персонажів, елементи графіки, то вони вносяться саме на стадії монтажу. Відбувається також корекція кольору і ретушування кадрів. Важливим моментом також є перегляд чорнового матеріалу зі зведеними картинкою і звуком, внесення необхідних правок для чистового виробництва кіно.
    5. Поширення — дублювання фільму на необхідні носії.

    На кожній із ступенів фахівці Dme.Production прикладають максимум зусиль для виготовлення того продукту, який необхідний саме вам. Ми гарантуємо повний супровід та професійну консультацію стосовно деталей кіновиробництва.

    Скільки коштує виготовлення фільму в Dme

    Скільки коштує виготовлення фільму в Dme

    Скільки коштує виготовлення фільму — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $9999 від 2 міс.
    Тариф “Стандарт” від $14999 від 3 міс.
    Тариф “Повний” від $25999 від 6 міс.

    Задаючись питанням, скільки коштує зняти фільм, необхідно пам’ятати, що це багаторівневий процес. На вартість буде впливати складність кожного етапу і наступні фактори:

    1. Тривалість відео — чим довше кінофільм, тим більше необхідно затратити часу на знімальний процес, монтаж, обробку.
    2. Знімальна група — кількість залученого персоналу, починаючи від сценаристів до техніків, операторів, монтажерів і так далі.
    3. Акторський склад — запрошення відомих артистів істотно підвищить бюджет, необхідний для кіновиробництва.
    4. Наявність анімації та графіки — окремий пункт вартості, оскільки залучається команда дизайнерів і аніматорів, а згодом необхідно також звести відзняті кадри з комп’ютерними об’єктами.
    5. Саундтрек і озвучення — придбання дозволу на використання музики, написання оригінального треку композитором, озвучування персонажів відомими акторами також підвищує підсумкову вартість фільму.
    6. Терміни — чим швидше вам потрібно отримати чистовий матеріал, тим дорожчим буде відео.

    Команда студії може запропонувати вам приємні розцінки на кожному з етапів виготовлення фільму, а також докласти максимум зусиль для прискорення процесу.

    Чому довіряють Dme

    чому довіряють dme

    У студії Dme.Production зібралися люди, які знають свою справу і постійно вдосконалюють свої навички. Саме тому створення кіно можна спокійно довірити нашим фахівцям.

    В сумі з першокласним обладнанням, апаратурою та програмним забезпеченням для обробки матеріалів, наша команда максимально швидко і якісно виконує замовлення будь-якої складності.

    Терміни на виготовлення фільму можуть займати різний час, так як це досить складний процес. Аматорський фільм невеликої тривалості з наявністю вихідних матеріалів може бути виготовлений за кілька тижнів, тоді як зйомка масштабного проекту триває місяцями.

    Важливу роль тут відіграють наявність готового сценарію, можливість запросити необхідних артистів, запланований бюджет фільму. Ми готові працювати в стислих часових рамках, щоб ви отримали свою стрічку саме тоді, коли це вам необхідно.

    Навіщо замовляти в Dme.Production

    Наша студія має повний комплекс технічних можливостей зйомки фільмів на будь-яку тематику і в різних форматах. Виробництво фільмів у нас допоможе вам:

    1. Отримати якісне відео, витримане в потрібному стилі і відповідаюче високим стандартам.
    2. Професійну команду, здатну організувати кіновиробництво від початку і до кінця.
    3. Втілення найсміливіших ідей, задумів і робіт будь-якої складності.

    Якщо ви хочете отримати гарний фільм, який приверне увагу аудиторії, виконаний по вищому розряду, замовляйте виготовлення фільму в Dme.Production.

    Хочете скористатися послугами кіновиробництва від професійного продакшена?

    Студія Dme.Production має великий досвід кінозйомки і здатні вирішувати такі завдання професійно чітко в терміни:

    — Продюсування і менеджмент проектів зі старту, складання кошторису, ТЗ та іншого;

    — Написання сценарію, розкадровка, підбір локацій, кастинг, організація знімального процесу;

    — Кінозйомка будь-якої складності з використанням найсучаснішої техніки.

    Dme.Production вирішить для Вас будь-які завдання, пов’язані з кіновиробництвом.

    Хочете дізнатися більше? Залишайте заявку на нашому сайті і отримаєте безкоштовну консультацію з усіх питань!

    Виробництво фільмів
    Продакшн Dme
    1902 Кіновиробництво, Ціна — виробництво і виготовлення фільмів 1902Dme
    Назва Виробництво фільмів
    Ціна
    89 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D1%84%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BC%D1%96%D0%B2/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “Виробництво фільмів

    1. Anna says:

     5
     5

     цікавий материал

    2. FilmProduct says:

     5
     5

     сфера кіно зараз в не кращіх часах

    Виробництво фільмів
    $9999
    $14999
    $25999
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти

     copyright © 2021 all rights reserved