Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію

  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Відеозйомка весілля, Київ | Ціна та замовити відеооператора на весілля

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації


   Відеозйомка весілля — це процес фіксації усіх етапів підготовки та проведення урочистого заходу. Така зйомка є цілим мистецтвом, і довіряти її краще професіоналам, щоб позитивні емоції від перегляду відеоряду ще довго гли радувати вас.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке зйомка весіль

    Відеозйомка весілля

    Весільний фільм — це змонтовані в цілісний відеоряд не тривалі кліпи, зняті при проведенні урочистостей, які містять ключові фрагменти свята. Основна мета створення такого відео — демонстрація весілля друзям, родичам і знайомим, які не змогли бути присутніми на церемонії.

    Якщо ваші близькі з якоїсь причини не змогли бути присутніми на святі, ви завжди зможете показати їм, як це відбувалося.

    Завдяки сучасним технологіям можна створити весільне відео будь-якої тривалості, відкоригувати його сюжет, а також застосувати індивідуальні ефекти для підтримки святкової атмосфери в кадрі.

    Сьогодні є можливість не тільки зафіксувати кожну деталь свята, але також витримати фільм в будь-якому стилі, змонтувати важливі для вас моменти в повнометражний матеріал або короткі весільні кліпи.

    Вибір весільного відеооператора Київ — дуже важлива частина планування свята. Якщо ви бажаєте отримати гарні спогади на все життя, варто ретельно підійти до цього питання.

    Перевагу слід віддати досвідченому фахівцю, здатному втілити ваш задум у кращому вигляді. Такий оператор не тільки зможе вловити дрібні деталі, а й також правильно організувати свою роботу, не пропустивши важливих подій на продовженні всього заходу.

    Як відбувається відеозйомка весілля

    Тим, хто думає, що весільна зйомка справа проста, варто знайомитися з самим процесом, оскільки, крім безпосередньої роботи оператора, він складається з безлічі етапів:

    1. Підготовчий — ми обговорюємо ваші побажання, бюджет, складаємо сценарій майбутнього весільного фільму. З’ясовуємо, які саме додаткові послуги вам будуть потрібні після зняття матеріалу.
    2. Сама зйомка — робота відеооператора на весіллі. Процес фіксації урочистості, важливих моментів і емоцій присутніх. Дуже важливо, щоб оператори і фотографи не перекривали один одному кадр, а можливо це тільки тоді, коли команда злагоджена і давно працює разом.
    3. Монтаж — обираємо найкращі кадри згідно сюжету, який потрібен, і створюємо з них ролики. Ми можемо вставити фотографії, фрагменти аматорського відео молодят.
    4. Обробка — надання відео відповідної кольоровості, атмосфери, внесення графічних елементів, анімаційних вставок, слайд-шоу. Цей етап краще не пропускати, оскільки відзняті матеріали можуть бути з різним рівнем освітленості, а також необхідно згладити монтажні переходи.
    5. Озвучування — крім аудіодоріжки, отриманої при зйомці, ми можемо накласти музичний супровід з улюблених романтичних треків. Також тут ми працюємо над звуком, отриманим в процесі зйомки.

    Над кожним етапом в студії Dme.Production працюють професіонали своєї справи, які можуть не тільки втілити ваші ідеї, але і запропонувати свої креативні думки. Ваш відеооператор на весілля викладається на максимум, щоб ваші спогади були виключно теплими і радісними.

    З чого складається весільний фільм

    З чого складається весільний фільм

    Для кожного з молодят дуже важливо зберегти спогади саме тих фрагментів свята, які для них дуже важливі. В залежності від обраного вами стилю, весільне відео може містити такі сюжети:

    1. Передвесільна зйомка — може містити постановочне відео першого знайомства, Love story, слайд-шоу з дитячих і юнацьких фотографій молодят. Найчастіше, сценарій розробляється співробітником студії, однак враховуються також побажання пари.
    2. Весільна зйомка — тут знімається хронологія всіх подій урочистого дня, а також можуть бути вкраплення постановочних фрагментів.
    3. Викуп — цей етап весілля часто привертає особливу увагу людей, які переглядають фільм, оскільки він є досить комічним процесом. Приємно потім посміятися з друзями і близькими над тими моментами, які в силу традицій або нервового напруження пропустив або просто не помітив.
    4. Церемонія розпису — події в РАГСі, отримання свідоцтва про шлюб та супутні святкові дійства.
    5. Прогулянка — часто молодята хочуть внести ще більше романтизму у весільний фільм. Однак, тут можна не тільки прогулюватися красивими місцями, але також нестандартно підійти до питання, виконуючи звичайні дії — запускати змія, грати в настільну гру, сидячи під деревом, покататися на конях або на човні в місцевому водоймищі.
    6. Банкет — найтриваліша і цікава частина весілля. Куди ж без веселих конкурсів, зворушує душу тостів, побажань від найближчих вам людей? Розрізання торта, перший танок молодих дуже важливі моменти у весільній зйомці.
    7. Вінчання — деякі молодята бажають, щоб момент цього таїнства також потрапив у кадр весільного відеооператора.
    8. Виїзна церемонія — іноді молоді пари хочуть додати у своє свято більше легкості, ніж офіціозу. В такому випадку, влаштовується розпис на природі, в цікавих місцях (старовинних особняках або замках), де краса навколишньої обстановки доповнює щастя двох людей.
    9. Послання – відносно недавно з’явилася тенденція залишати меседж собі або своїй майбутній дитині. Таке відео дуже зворушливо і чудово вписується в атмосферу свята.

    Також можна додати будь-які розділи на свій розсуд, в залежності від того, що саме з проведеного з вами відеографом дня для вас важливо і хотілося б пам’ятати довгі роки. Наші співробітники допоможуть вам з складанням сценарію для того, щоб ви отримали саме яскраве, барвисте і емоційне весільне відео.

    Скільки коштує відеозйомка весілля

    Скільки коштує відеозйомка весілля

    Скільки коштує відеозйомка весілля — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $499 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $999 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $1999 від 10 днів

    Проводячи підготовку до важливого дня, іноді молодята з сумом дивляться на цифри, оголошені ним за послуги, які так хотілося б мати на весіллі. Варто пам’ятати, що дешевий відеооператор на весілля не завжди зможе виконати ті завдання, які ви йому поставите.

    Розчарування – далеко не та емоція, з якою хочеться дивитися ролики про власне одруження. Краще зі спокійною душею довіритися професіоналам і в підсумку отримати якісний фільм, створений з урахуванням усіх побажань.

    Природно, тут кожного зацікавить питання ціни відеозйомки весілля Київ. Однозначної цифри вам озвучити ніхто не зможе, оскільки створення відео на весілля процес багаторівневий, що містить масу деталей. Кожну з них ми обговорюємо на брифі, де ви і ми подаємо один одному ідеї для зйомок. У студії Dme.Production вартість послуги буде складатися з таких елементів:

    1. Тривалість відео — є стандарти хронометражу весільних фільмів, і становлять вони 30-45 хвилин. Однак, ми можемо виконати монтаж матеріалу будь-якої тривалості за бажанням клієнтів. Також на додаток до повнометражної версії у нас можна замовити весільні кліпи тривалістю до 15 хвилин, своєрідний анонс, що складається з найбільш важливих фрагментів.
    2. Тривалість перебування наших працівників на локації – ви можете замовити зйомку тільки банкетної частини, розпису в РАГСі або приготувань до свята, але також є можливість отримати супровід операторами і фотографами на всій тривалості весілля.
    3. Кількість задіяного персоналу і апаратури — ви можете замовити відеозйомку весілля одним оператором або декількома, що значно підвищить кількість вловлених яскравих емоцій вас і ваших гостей в кінцевому ролику. Також зйомка кількома камерами допоможе одночасно знімати в різних місцях (наприклад, збори нареченої і нареченого, підготовка до викупу і приїзд нареченого до дому).
    4. Обробка відео – ви можете забрати багатогодинний исходник і тривалий час намагатися оформити його в гарне відео самостійно. А можете довірити це кваліфікованим працівникам нашої студії і швидко отримати якісний ролик. Після монтажу всіх важливих сцен необхідно провести корекцію кольору, стабілізацію відео, надати йому особливої атмосфери свята, а також витримати стиль, обраний вами раніше.
    5. Озвучування — як приємно буде переглядати весільне відео під улюблені треки! Це зовсім не означає, що в кадрі не буде теплих слів ваших друзів і близьких, але моменти, коли роль грають тільки закарбовані емоції будуть супроводжуватися музикою, яка нагадує знову і знову про день вашого весілля.

    Також підсумкова вартість весільної зйомки в Dme.Production буде залежати від наявності графіки, анімації, комп’ютерних ефектів.

    Ми можемо монтувати у фільм слайд-шоу з фотографій, зроблених паралельно відео, пам’ятних знімків з періоду залицяння, лав сторі фотосесії і так далі.

    Ціна на весільну відеозйомку Одеса, Київ, Дніпро в нашій студії вас приємно здивує. Ми робимо максимум можливого, щоб ви отримали якісний ролик і не хвилювалися про кошторис. Наш персонал підходить до справи з любов’ю і креативом, так що цікавий фільм буде радувати вас довгі роки, а вартість роботи не приголомшить в щасливі передсвяткові дні.

    Чому довіряють зйомку весіль Dme

    Чому довіряють зйомку весіль Dme

    Закарбування урочистого дня не варто довіряти оператору з невідомими вам можливостями, інакше зйомка весілля може розчарувати і залишити неприємний осад.

    Ми в Dme.Production постійно тримаємо руку на пульсі останніх тенденцій, а також розробок в сфері програмного забезпечення, щоб ваші ролики були виготовлені якісно і швидко.

    Також наша технічна база дозволяє виконати завдання будь-якої складності, починаючи від фотозйомки і закінчуючи кадрами, зробленими з повітря за допомогою квадрокоптера.

    Кожен зі спеціалістів постійно вдосконалюється у своїй сфері, освоюючи нові техніки та обладнання. Саме тому ми можемо вважатись одними з кращих в сегменті.

    Від моменту завершення свята до отримання готового весільного відео може пройти невизначений період, оскільки це буде залежати від багатьох факторів.

    Основними елементами, що впливають на тривалість робіт, є наявність графічних вкраплень, бажана тривалість ролика, кількість ступенів його обробки. У будь-якому випадку, ми виконаємо завдання в зазначений термін, але також можемо обговорити прискорення процесу постпродакшну.

    Що ми можемо вам дати

    За допомогою відеозйомки весілля можна передати всю динаміку і атмосферу події. Переглядаючи його через деякий час, ви можете не тільки згадати найкращі моменти, але також відчути ті ж емоції, які відчували в сам знаменний день.

    Крім того, замовивши створення весільного кліпу, ви можете поділитися ним з гостями, показати колегам і друзям.

    Причини, за якими вам варто замовити відеозйомку весілля саме в Dme.Production:

    1. Ви отримаєте професійну консультацію, складання сценарію і сюжету вашого фільму. Ми розповімо, порадимо і запропонуємо власні ідеї для кожного з етапів виробництва ролика.
    2. Вартість послуги вас порадує, особливо на тлі всіх інших витрат. Ми завжди готові обговорити індивідуально прайс і кошторис для вашего торжества.
    3. У вас залишиться якісне відео про один з найважливіших днів життя. Переглядаючи його, ви знову зможете опинитися там, отримати позитивний заряд, а також нагадати про цей момент своїм друзям і близьким.
    4. До вас приїде злагоджена команда операторів і фотографів, які не пропускають жодної подробиці торжества. Ми працюємо, як єдине ціле, створюючи для вас тільки найкращі відео.
    5. Ми виконаємо обробку відео будь-якої складності, зробимо ваш фільм унікальним і персоналізованим. Індивідуальний підхід — один з девізів нашої студії.
    6. У нас є необмежені технічні можливості, ви можете не тільки замовити відеозйомку декількома камерами, а також отримати відео з повітря, виконане за допомогою дрону.

    Не пропустіть можливість вловити щастя в кадрі і відобразити його в повнометражному ролику або короткому кліпі! Замовляйте весільні фільми в Dme.Production, і насолоджуйтеся ними все життя!

    Хочете замовити професійну зйомку для свого весілля і отримати відеофільм, який здивує Ваших друзів, а родичів змусить плакати від щастя?

    У нас є великий досвід живої зйомки великих подій і свят, ми знаємо на що звернути увагу.

    — Наші камери захоплять все найважливіші моменти торжества з кращих ракурсів;

    — Ми можемо організувати зйомку з кількох камер одночасно і навіть з повітря;

    — Dme.Production займається відеовиробництвом повного циклу, а значить ми не тільки знімемо, але і змонтуємо відео про ваше весілля, яке пробере до глибини душі.

    Ми створимо сімейний фільм, який будете із задоволенням переглядати знову і знову.

    Якщо вам потрібно зафіксувати важливу і зворушливу подію на камеру, залиште замовлення на сайті прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію.

    Відеозйомка весілля
    Продакшн Dme
    1907 Відеозйомка весілля, Київ | Ціна та замовити відеооператора на весілля 1907Dme
    Назва Відеозйомка весілля
    Ціна
    499 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D0%B7%D0%B9%D0%BE%D0%BC%D0%BA%D0%B0-%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%96%D0%BB%D0%BB%D1%8F/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “Відеозйомка весілля

    1. Олег та Олена says:

     5
     5

     Дуже якісно зняли, усім дякую!!!

    2. Марина says:

     5
     5

     Супер!!!

    Відеозйомка весілля
    $499
    $999
    $1999
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти

     copyright © 2021 all rights reserved