Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію


  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Зйомка концертів, Ціна — концертна відеозйомка

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації   Відеозйомка концертів — це процес створення відео, коли матеріал знімається в режимі проведення заходу. Особливістю таких зйомок є їх складність, оскільки для оператора пред’явлені завищені вимоги.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке концертна зйомка

    Що таке концертна зйомка

    Зйомка концертів — це складний жанр операторського мистецтва, який мусить висвітлювати концертні заходи. Особливістю таких зйомок є їх складність, оскільки до операторів пред’явлені підвищені вимоги.

    Знімаючи концерт, необхідно не тільки якісно відобразити виконавців з різних ракурсів, але також передати атмосферу, що панує в залі, емоції і реакцію публіки на певні дії артистів.

    Відеозйомка концертів відкриває перед виконавцями можливість стати більш популярними і впізнаваними, поділитися виступом з тими, хто не зміг потрапити на концерт.

    Також часто артисти використовують матеріали з виступів при монтажі відео. Зазвичай для концертної зйомки використовується багатокамерний формат, оскільки він дозволяє повніше відобразити всі деталі заходу.

    Що нам потрібно буде зробити

    Зйомка концертів

    Щоб в результаті вийшло якісне відео з концерту, необхідно опрацювати кожен з таких етапів:

    1. Підготовка — обговорення концепції, побажань замовника, на які деталі варто звернути особливу увагу, особливості спецефектів, які будуть використовуватися на виступі. Тут також визначається кількість персоналу і камер, які будуть працювати на місці.
    2. Виїзд на місце — режисер і оператори повинні побачити локацію, її особливості, є можливість встановлення необхідного додаткового обладнання. Також варто ознайомитися з завданнями освітлювачів, оскільки світло є дуже важливим фактором, що впливає на якість відео.
    3. Підбір і монтаж апаратури — іноді трапляється, що потрібного саме для заданої мети технічного оснащення, у студії немає. Тоді ми займаємося його пошуком для оренди. Всі додаткові конструкції ми монтуємо перед проведенням заходу.
    4. Сама зйомка — робота операторів і режисера під час концерту особливо складна, так як необхідно зайняти оптимальну позицію, не заважаючи огляду глядачів, а також вміло керувати операторами для отримання потрібних планів.
    5. Монтаж і обробка — процес корекції кольору для підкреслення атмосфери, зведення зображення з різних джерел, внесення графічних елементів (наприклад, рядка, що біжить, з назвами композицій).

    Персонал має високу кваліфікацію і готовий до будь-яких складнощів при відеозйомці концертів. Саме тому ми докладемо максимум зусиль для виконання ваших завдань і отримання якісного відео.

    Скільки коштує відеозйомка концертів

    Скільки коштує відеозйомка концертів

    Скільки коштує відеозйомка концертів — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $119 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $399 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $599 від 10 днів

    Вартість створення Live – відео варіюється в залежності від складності завдання. Основними факторами, що впливають на ціну є:

    1. Кількість залученого персоналу — враховується робота кожного задіяного оператора, техніка, звукооператора, режисера.
    2. Апаратура — кількість камер, пультів, інших конструкцій (як видеокрани, звукові установки).
    3. Тривалість відео — час, проведений персоналом на знімальному майданчику, а також витрачений на монтаж і обробку матеріалів.
    4. Корекція і зведення звуку — обсяг робіт з придушення зайвих шумів, вирівнювання звуку.
    5. Додавання графічних елементів.

    Наша студія Dme.Production пропонує вам досвідчений і професійний персонал, здатний виконати кожен з етапів створення концертного відео швидко, якісно та за конкурентоспроможної вартості.

    Чому саме ми

    Висока кваліфікація операторів студії дозволяє виконувати завдання будь-якої складності, а наявність новітньої техніки, призначеної для різних цілей, зробить кінцевий фільм гарним і якісним. Ми знаємо, що особливо важливо при зйомці концертів, тому ви можете отримати яскравий, барвистий і атмосферний матеріал.

    Сама зйомка може зайняти всього декілька годин, у той час як роботи по підготовці, а також постпродакшну можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів, в залежності від вихідного технічного завдання.

    В Dme.Production ми готові трохи прискорити процеси, якщо відео вам необхідно швидше, ніж стандартні часові рамки на виконання всіх потрібних робіт. У будь-якому випадку, якість зйомки, монтажу і звуку не постраждають.

    Навіщо знімати концерт

    Завдяки концертній зйомці ви можете не тільки підвищити рейтинги у шанувальників, але також поділитися частиною своєї творчості з іншою аудиторією. Адже приємно знову освіжити в пам’яті емоції, які були під час виступу улюбленого артиста. Замовляючи послугу зйомки концерту у нас, ви отримаєте:

    1. Якісне відео, яке можна розмістити на мультемедійних ресурсах.
    2. Швидке та професійне виконання поставлених завдань.
    3. Досвідчену команду, що охоплює кожну деталь процесу створення фільму.

    Ми допоможемо вам створити саме те відео, про яке ви мріяли! Замовляйте зйомку свого концерту в Dme.Production і насолоджуйтеся відмінним результатом!

    Хочете замовити професійну концертну зйомку?

    Студія Dme.Production має великий досвід у вирішенні наступних завдань:

    — Підбір і монтаж оптимальної апаратури для якісної концертної зйомки;

    — Прямий ефір з декількох камер, запис звуку і акценти на яскраві моменти;

    — Постобработка і монтаж для створення незабутнього ефекту.

    Dme.Production зробить концертне відео, яке стане візитною карткою вашої події.

    Не пропустіть свою можливість! Залиште заявку на сайті для отримання безкоштовної консультації.

    Відеозйомка концертів
    Продакшн Dme
    1890 Зйомка концертів, Ціна — концертна відеозйомка 1890Dme
    Назва Відеозйомка концертів
    Ціна
    89 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D0%B7%D0%B9%D0%BE%D0%BC%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B5%D1%80%D1%82%D1%96%D0%B2/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “Відеозйомка концертів

    1. Олена says:

     5
     5

     раджу, хлопці зняли все на 5+++

    2. Mozgi says:

     5
     5

     Топчік продакшн!!!

    Відеозйомка концертів
    $119
    $399
    $599
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти