Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію


  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Відео під ключ, Ціна — створення відеороликів під ключ

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації   Відеозйомка «під ключ» — це послуга, коли весь ролик від початку до кінця створюється фахівцями одній студії. Такий підхід застосовується не тільки при зйомці коротких рекламних або розважальних відео, але також при створенні цілих фільмів.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке відеозйомка «під ключ»

    Відео під ключ — це контент для розміщення на медіа ресурсах будь-якого характеру, розроблений фахівцями, від концепції, ідеї, до отримання замовником готового матеріалу.

    Сьогодні широко використовується в маркетингових цілях, значно зменшуючи витрати часу на створення матеріалів.

    Ролики, створені нашою студією, відрізняються креативним підходом і оригінальністю, оскільки наш персонал постійно генерує нові ідеї. Створення відео під ключ відкриває можливості проявити творчий потенціал на благо вашого бізнесу.

    Як ми знімаємо відео «під ключ»

    Відео під ключ

    Відеоролики під ключ створюються з урахуванням усіх побажань клієнта, а також після детального вивчення цільового призначення, бажаних особливостей жанру. Повний цикл виробництва в Dme.Production складається з таких етапів:

    1. Підготовка — перед початком зйомки створюється сюжет, обговорюються всі необхідні деталі, у тому числі цільове призначення відео, весь спектр послуг, який буде потрібний замовнику для оформлення ролика, бюджет, кількість операторів, задіяних у зйомці.
    2. Виїзд на місце для того, щоб оцінити обстановку, в якій буде зніматися захід, а також необхідність додаткової апаратури, потрібно відвідати місце його проведення.
    3. Зйомка — робота операторів, режисерів та іншого необхідного персоналу на місці.
    4. Монтаж — складання єдиного матеріалу з нарізки вдалих дублів, кадрів.
    5. Озвучування — накладення звукової доріжки на відеоряд. Це може бути саундтрек, дикторська мова або акторська озвучування.
    6. Внесення графічних елементів — в ролику можуть бути присутніми спецефекти, інфографіка, 2D або 3D анімація.
    7. Обробка — роботи з корекції світла, кольору, контрасту. Згладжування переходів між кадрами, надання відео унікального характеру.

    Кожен з етапів створення відеороликів під ключ контролюється досвідченими і кваліфікованими фахівцями. Ви можете надати нам можливість вирішити питання щодо виготовлення контенту будь-якої складності.

    Ціна зйомки «під ключ» в Dme.Production

    Ціна зйомки «під ключ» в Dme.Production

    Скільки коштує відеозйомка «під ключ» — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $119 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $399 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $599 від 10 днів

    У питаннях зйомки, в тому числі відео під ключ, остаточну цифру можна оголосити, завершивши більшість етапів створення відео. Загальні позиції, які мають пряме відношення до вартості:

    1. Готовий сценарій — нам не потрібно буде залучати персонал для створення ідеї, концепції, історії, тому вартість ролика знизиться.
    2. Наявність графіки і анімації — необхідно створити ефекти або персонажів, що спричинить додаткові витрати.
    3. Оренда приміщення/локації — зйомки не завжди проходять на вулиці, для деяких відео необхідно зняти приміщення, що цікавить замовника.
    4. Час —чим менше його у нас на роботу, тим дорожче вийде матеріал.

    Наші фахівці виконають завдання не тільки в короткі терміни, але також якісно і за досить приємну вартість. Ми завжди готові піти назустріч нашим улюбленим клієнтам і підійти до питання креативно, професійно і індивідуально.

    Переваги роботи з Dme.Production

    Наша студія володіє максимальними технічними можливостями для створення відео під ключ. Ми використовуємо продуктивну техніку, новітню апаратуру і програмне забезпечення, що дозволяє виконати завдання будь-якої складності.

    Персонал студії постійно удосконалює свої навички і знання, а також пильно стежить за тенденціями і течіями. Роботи, виконані для наших клієнтів можна подивитися у відкритому портфоліо.

    Терміни на проходження повного циклу створення ролика можуть змінюватися в залежності від складності, кількості відео в блоці, додаткових послуг, замовлених разом зі зйомкою. Найпростіші короткі матеріали можуть вироблятися декілька днів, тоді як контент високої тривалості, що вміщує графіку або анімацію, буде знаходиться в роботі кілька тижнів. Ми готові трохи скоротити терміни, відповідно до ваших побажань, що обговорюється на першому брифі.

    Чому обирають нашу студію

    Вплив відео на аудиторію доведено маркетинговими дослідженнями, і все частіше для реклами, розповсюдження необхідної інформації використовується саме цей метод. Замовляючи відео під ключ в студії Dme.Production, ви отримуєте:

    1. Якісний контент для просування.
    2. Залучення нової аудиторії на сайт, блог.
    3. Професійну команду, готову виконати найскладніші завдання в короткі терміни.
    4. Конкурентну вартість створення ролика.

    Кожна можливість розвинути свій бізнес повинна використовуватися на благо. Саме тому вам необхідний якісний контент від нашої студії.

    Хочете отримати якісне відео під ключ від студії Dme продакшн?

    Компанія закриє такі питання чітко в терміни:

    — Повний цикл створення відео від написання сценарію до постобробки;

    — Створення анімаційних та художніх відеороликів під ключ;

    — Відеозйомка, монтаж, додавання графіки і робота зі звуком.

    Ми створюємо відео під будь-яку рекламну мету, для розширення вашої клієнтської бази, розвитку іміджу або просування бренду.

    Студія Dme Production працює в будь-яких жанрах і напрямках відеовиробництва.

    Залиште заявку на сайті прямо зараз і отримайте професійну консультацію абсолютно безкоштовно.

    Відеозйомка «під ключ»
    Продакшн Dme
    1942 Відео під ключ, Ціна — створення відеороликів під ключ 1942Dme
    Назва Відеозйомка «під ключ»
    Ціна
    99 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b5%d0%be%d0%b7%d0%b9%d0%be%d0%bc%d0%ba%d0%b0-%d0%bf%d1%96%d0%b4-%d0%ba%d0%bb%d1%8e%d1%87/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “Відеозйомка «під ключ»

    1. miningpro says:

     5
     5

     Дуже круто!!!

    2. сергій says:

     5
     5

     дякую, все зрозуміло

    Відеозйомка «під ключ»
    $119
    $399
    $599
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти