Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію


  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Зйомка/запис інтерв'ю, Ціна — замовити відео зйомку інтерв'ю

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації   Відеозйомка інтерв’ю — це створення відеоконтенту в форматі питання/відповідь, де в кадрі може бути одна або кілька осіб. Активно застосовується в бізнесі для зміцнення довіри до компанії, донесення ключових аспектів діяльності, важливої інформації. Формат також широко використовується при створенні презентаційних роликів або в блогах.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке зйомка інтерв’ю

    Що таке зйомка інтерв'ю

    Відеозйомка інтерв’ю — це, по факту, діалог між кореспондентом і людиною, у котрої беруть інтерв’ю. Інтерв’ю поділяють на постановочні та репортажні. Матеріали використовуються на сайтах, в блогах, публікаціях соціологічних досліджень, що несуть інформаційне навантаження.

    Також такий вид зйомки використовується при записах відеозвернення, де роль кореспондента виконує телесуфлер. Основною метою такого відео є звернення уваги на важливі аспекти, що стосуються продукції, виробництва чи роду діяльності.

    Якісна зйомка інтерв’ю зі спікерами, керівництвом компанії, як і наявність відеоконтенту в цілому, є потужними механізмом просування проекту або бізнесу.

    Інтерв’ю відкриває можливості у стислі терміни донести важливу інформацію, відповісти на хвилюючі громадськість питання, розповісти про свою діяльність.

    Зоровий контакт зі спікером в рази підвищує довіру аудиторії в порівнянні із звичайною статтею або записом голосу.

    Процес зйомки інтерв’ю

    Процес зйомки інтерв'ю

    Для того, щоб зняти якісний відеоролик, слід пройти кілька етапів:

    1. Створення сценарію — перед записом необхідно чітко продумати план бесіди, ракурс зйомки, написати текстову складову (якщо інтерв’ю постановочне).
    2. Сама зйомка — операторська робота на місці (в студії або на обраній локації). Тут також враховується виставлення освітлювальних приладів, нюансів локації.
    3. Обробка — монтаж, корекція світла, звуку, додавання елементів графіки, інформаційні банери.

    Команда студії приділяє максимальну увагу всім етапам виробництва відео, оскільки кінцевий результат важливий не тільки для вас. Наші професіонали зможуть проконсультувати і допомогти в створенні ролика, починаючи з ідейного етапу, та закінчуючи додаванням графічних елементів.

    Яка ціна в Dme.Production?

    Скільки коштує зйомка інтерв’ю — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $99 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $299 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $499 від 10 днів

    Однозначну ціну на послугу сказати неможливо, оскільки вартість складається з різних складових. Слід пам’ятати, що низькі розцінки не завжди гарантують якісний результат. У більшості випадків кінцева цифра залежить від:

    1. Локація — запис на вулиці вимагає більше технологічного обладнання, так як неможливо виставити освітлення, виключити шуми. Також вуличне інтерв’ю підвищує вимоги до кваліфікації оператора, оскільки йому доведеться змінювати налаштування камери і звуку по ходу зйомки.
    2. Тривалість і кількість камер — ціна зйомки інтерв’ю прямо залежить від часу, проведеного оператором на знімальному майданчику, також враховується кількість необхідного обладнання.
    3. Подальша обробка — придушення шумів, корекція кольору (при недостатньому або занадто яскравому освітленні така послуга просто необхідна), накладення інфографіки, монтаж з декількох джерел, впровадження у відео елементів комп’ютерної графіки, кадрів з необхідними зображеннями.

    Повну вартість запису ви зможете дізнатися, проконсультувавшись з нашими фахівцями, а також уточнивши всі важливі аспекти процесу запису майбутнього ролика. Студія Dme.Production пропонує створити відео, яке допоможе вашому бізнесу, за приємну ціну та без збитку якості.

    Переваги замовлення у нас

    Для запису якісного інтерв’ю необхідні висококваліфіковані оператори (особливо, якщо це вуличний варіант), а також топова техніка, програмне забезпечення для подальшої обробки.

    Всіма цими ресурсами володіє наша студія, і ми готові докласти максимум зусиль для того, щоб ви залишилися задоволені нашою роботою. Те, що ми вже зробили для наших клієнтів, ви завжди можете показати в портфоліо.

    Строки виконання можуть змінюватися в залежності від складності завдань на етапі постпродакшну, і займають від декількох днів.

    Навіщо замовляють зйомку інтерв’ю

    Навіщо замовляють зйомку інтерв'ю

    Позитивна дія відеоматеріалів на розвиток бізнесу, блогу чи бренду – це доведене маркетологами явище. Тим більше, що зняти ролик сьогодні можуть дозволити собі не тільки великі компанії, але і приватні особи. Замовляючи запис інтерв’ю в нашій студії, ви можете розраховувати на:

    1. Професіоналізм наших фахівців у будь-якій області, що стосується зйомки або обробки ролика.
    2. Якісний контент для розвитку бізнесу, блогу, підвищення довіри до бренду.
    3. Супровід нашими працівниками на всіх етапах створення відео.

    Допоможіть своєму бізнесу приносити більше прибутків, замовляйте зйомку інтерв’ю в студії Dme.Production, поки цього не зробили конкуренти!

    Шукайте фахівців для зйомки відео інтерв’ю?

    Студія Dme.Production професійно виконає роботу і допоможе закрити наступні завдання:

    — Організувати роботу з пошуку та підбору локації для зйомки;

    — Підберемо оптимальне обладнання під задачу;

    — Знімемо інтерв’ю і спакуємо матеріал в крутий відео продукт.

    Отримайте якісний результат, залиште замовлення на сайті для безкоштовної консультації з нашими фахівцям прямо зараз!

    Відеозйомка інтерв'ю
    Продакшн Dme
    1832 Зйомка/запис інтерв'ю, Ціна — замовити відео зйомку інтерв'ю 1832Dme
    Назва Відеозйомка інтерв'ю
    Ціна
    99 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D0%B7%D0%B9%D0%BE%D0%BC%D0%BA%D0%B0-%D1%96%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8E/
    Відгуки клієнтів про послугу

    5 thoughts on “Відеозйомка інтерв’ю

    1. Анатолій says:

     5
     5

     Дуже коросний, сайт!!!

    2. віталій says:

     5
     5

     сняли за 2 доби, зараз матеріал на постпродакшену

    3. Wolf says:

     5
     5

     дякую за роботу, буду радити усім партнерам

    4. Андрій says:

     5
     5

     файна стаття

    5. Іван says:

     5
     5

     буду радити друзям, дякую

    Відеозйомка інтерв'ю
    $99
    $299
    $499
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти