Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію

  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Інтер'єрна зйомка, Ціна — фото і відео зйомка інтер'єрів

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації


   Зйомка приміщень/інтер’єрів — це комплекс робіт для створення презентації житлових або комерційних приміщень. Затребуваний на ринку, як дієвий інструмент в сфері оренди, продажу нерухомості, створення портфоліо дизайнерів, в рекламних цілях.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що це таке інтер’єрна зйомка

    Що це таке інтер'єрна зйомка

    Інтер’єрна зйомка — це детальне уявлення особливостей і переваг об’єктів нерухомості. Такий вид роликів допоможе потенційному клієнту побувати в приміщенні власного будинку, побачити, як виглядає обробка і меблювання в різний час доби.

    Тут можна показати квартиру або будинок в сонячний день, а також підкреслити нічний міський пейзаж, що відкривається перед майбутнім мешканцем.

    Дуже добре для презентації барів, ресторанів, торгових площ, оскільки дозволяє побачити найдрібніші подробиці про пропонованої нерухомості, не вдаючись до виїзду на місце.

    Сьогодні інтер’єрна зйомка йде рука об руку з фотографією, оскільки обидва інструменту можуть показати приміщення в позитивному ключі.

    При цьому ви можете не обмежуватись чимось одним, клієнт може розглянути нерухомість як у статиці, так і динаміці.

    Завданням зйомки інтер’єрів є передача атмосфери, емоцій, які викликає об’єкт, залишити яскраві враження від таланту дизайнерів. Також ролик може показати обсяг, ергономічність, кількість освітлення в приміщенні.

    Процес замовлення інтер’єрної зйомки

    Процес замовлення інтер'єрної зйомки

    Процес презентації приміщення не багато в чому відрізняється від створення звичайного візуального контенту. Для того, щоб якісно виконати зйомку інтер’єру, необхідно пройти наступні етапи:

    1. Обговорення замовлення — обсяги приміщень, детальність зйомки, тривалість відео, потрібні додаткові послуги. Також виявляється основна мета і концепція майбутнього матеріалу.
    2. Виїзд персоналу на об’єкт — безпосередньо процес зйомки з урахуванням встановлення додаткового обладнання, якщо таке вимагається. Бажано, щоб замовник був присутній в приміщенні, оскільки нашим операторам буде легше зорієнтуватися і відразу відкоригувати свою роботу для досягнення бажаного клієнтом результату.
    3. Монтаж відзнятого матеріалу — об’єднання зйомок з різного ракурсу, створення плавних переходів від кадру до кадру, внесення анімаційних елементів, 3D-моделей.
    4. Кольорокорекція, внесення графічних елементів — послуга корекції не може бути втрачена, оскільки необхідно представити приміщення з кращого боку.

    Не завжди в день виїзду може бути відмінна погода, а якщо сонце занадто яскраво світить, колірна гамма в об’єктиві може спотворюватися.

    Накладення інформаційних банерів, вкраплення інфографіки також позитивно позначаються на презентації приміщень.

    1. Озвучування — запис музичного супроводу, дикторського тексту (за бажанням). Красивий відеоряд у супроводі легкої приємної музики залишить більш яскраве враження від ролика, ніж просто зображення.

    Кожен з етапів виконується професіоналами своєї справи, готовими допомогти і підказати, які краще вибрати ракурси, світло, музику. У підсумку ви отримуєте якісне відео, здатне зацікавити потенційного клієнта.

    Скільки коштує зйомка інтер’єру

    Скільки коштує зйомка інтер'єру

    Скільки коштує зйомка інтер’єру — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $99 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $299 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $499 від 10 днів

    Як створення будь-якого відео, єдиної вартості інтер’єрна зйомка Київ не має. Кожен етап може включати в себе різну кількість необхідних дій, тому прайс формується, виходячи з таких факторів:

    1. Кількість залученого персоналу — чим більше операторів і фотографів працює над презентацією, тим дорожче ціна інтер’єрної зйомки. Впливає також необхідність запису дикторського голосу, залучення музикантів або композитора для оригінального озвучування.
    2. Хронометраж — тривалість відео буде також впливати на обсяги робіт по обробці, озвученню, монтажу, накладення графіки.
    3. Необхідні етапи обробки — кольорокорекція, підправлення дрібних дефектів поверхонь, впровадження комп’ютерної графіки безпосередньо впливають на кінцеву цифру кошторису.
    4. Озвучування — запис тексту диктором, підбір саундтреку або його написання.
    5. Терміни виконання — чим менше часу на роботу, тим дорожче буде вартість проекту. Однак, ми готові піти на зустріч і виконати всі етапи в режимі дедлайну.

    Фахівці студії допоможуть підібрати оптимальну кількість послуг, а також відпрацюють усі деталі за досить конкурентну вартість.

    Переваги виробництва в Dme

    Інтер’єрна зйомка вимагає особливого підходу, а також досвіду і професіоналізму в цій сфері. Завдяки нашим кваліфікованим працівникам, а також спеціальному обладнанню, ви можете розраховувати на чудовий результат.

    Обробка відбувається із застосуванням новітнього програмного забезпечення та високопродуктивної техніки, що не тільки підвищує якість відео, але також економить час на етапі постпродакшну.

    Займає сама зйомка інтер’єру зазвичай всього кілька годин, крім випадків, коли необхідно представити вигляд приміщення в різний час доби.

    Основний час до зведення чистового відео займає обробка, озвучування та інші додаткові послуги. У підсумку ви отримуєте гарний ролик, що представляє об’єкт в кращому ракурсі, залишає незабутні враження у глядача.

    Коли необхідна послуга зйомки інтер’єру

    Наявність відео, що показує інтер’єр, виводить можливості операцій з нерухомістю на новий рівень. У сучасному світі мало хто має час на довгі поїздки по об’єктах, ролик ж вирішує цю проблему.Замовляючи послугу в студії, ви отримаєте:

    1. Потужний маркетинговий інструмент для вашого бізнесу.
    2. Професійний підхід до надання послуги.
    3. Супровід на всіх етапах створення ролика.
    4. Якісний контент для сайту, портфоліо.
    5. Найкоротші терміни виконання і приємну вартість.

    Переоцінити дію відеоконтенту на цільову аудиторію просто неможливо, оскільки сьогодні він визнаний одним з найефективніших інструментів маркетологів.

    Встигніть впровадити останні тренди в свій бізнес, поки цього ще не зробили конкуренти! Замовляйте зйомку інтер’єрів і проводьте операції з нерухомістю швидко і якісно.

    Хочете замовити інтер’єрну зйомку від професійної студії?

    Фахівці Dme.Production якісно вирішують наступні завдання:

    — Розробка та узгодження концепції інтер’єрної зйомки;

    — Виїзд фахівця на місце з метою врахувати всі нюанси, вибрати кращі місця для зйомки і зробити підготовку;

    — Зйомка і постобробка з метою подальшої презентації.

    При замовленні інтер’єрної зйомки в Dme, ви отримаєте просунуту відео або фотопрезентацію, яка допоможе круто прокачати Ваш проект!

    Щоб отримати безкоштовну консультацію на сайті, залиште замовлення прямо зараз!

    Відеозйомка інтер'єрів
    Продакшн Dme
    1855 Інтер'єрна зйомка, Ціна — фото і відео зйомка інтер'єрів 1855Dme
    Назва Відеозйомка інтер'єрів
    Ціна
    99 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D0%B7%D0%B9%D0%BE%D0%BC%D0%BA%D0%B0-%D1%96%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%94%D1%80%D1%96%D0%B2/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “Відеозйомка інтер’єрів

    1. родіон says:

     5
     5

     Я дякую за вашу работу, все сподобалось

    2. Святослав says:

     5
     5

     дуже корисна інфа

    Зйомка інтер'єрів
    $99
    $299
    $499
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти

     copyright © 2021 all rights reserved