Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію


  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Віртуальний 3D тур/панорама, Ціна — створення віртуального 3D туру і панорами

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації   Створення віртуальних 3D турів — це послуга по створенню презентації комерційної або особистої нерухомості з допомогою зйомки 360 градусів. Використовується не тільки в сфері продажу та оренди приміщень, а також для презентації бізнесу, закладу, культурних місць (музеїв, театрів, історичних пам’яток).

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке віртуальний 3D тур

    Що таке віртуальний 3Д тур

    3D тур — це метод показу приміщень, де використовується серія панорамних знімків 360 градусів, об’єднаних в одну велику панораму.

    Створюються такі матеріали не тільки для презентування квартир і будинків, але також для магазинів, клубів, ресторанів, промислових будівель, історичних об’єктів (у форматі екскурсії). За допомогою віртуального туру можна побачити найдрібніші деталі приміщення, його переваги та недоліки, загальну атмосферу.

    В умовах жорсткої ринкової конкуренції віртуальні тури стали відмінною візитною карткою, здатної привернути увагу потенційного клієнта. Оскільки на сьогодні найціннішим ресурсом є час, з допомогою такого прийому ви даєте своєму клієнтові можливість не витрачати його на поїздки по об’єктах, а зробити перегляд з будь-якої точки світу в зручний час. При виборі місця проведення святкування або заходу, 3д тур також може істотно вплинути на рішення, так як може показати локацію в цілому, скласти позитивне перше враження.

    Що стосується сфери оренди та купівлі нерухомості, готової до заселення, то створення 3D туру допоможе вжитися в інтер’єр, дизайн ремонту, меблювання. На відміну від рендерів, панорама дозволяє оцінити простір, включаючи висоту стель, кількість освітлення, об’єм приміщення.

    Саме тому їх використовують дизайнери інтер’єрів при створенні портфоліо. Це добре і для демонстрації пам’яток архітектури, оскільки можна буде розглянути окремі елементи (скульптуру, ліплення, інкрустацію), а також всю композицію повністю.

    Як створюється 3Д тур

    Як створюється 3Д тур

    Оскільки матеріал повинен представляти об’єкт зйомки в кращому світлі, а також показувати всі переваги локації, слід ретельно підходити до кожної із ступенів його створення. Перед тим, як приступити до роботи над віртуальним 3Д туром, необхідно пройти ретельну підготовку. Процес зйомки складається з декількох етапів:

    1. Бриф — обговорюємо основну мету створення, на яких деталях необхідно зробити акцент, яка повинна бути загальна концепція майбутнього контенту, а також структуру туру.
    2. Виїзд на місце зйомки — для того, щоб зображення вийшло високоякісним, необхідно оцінити рівень освітленості, інші деталі локації, які можуть завадити зробити хороші фотографії. Тут визначається, чи буде потрібно додатково встановлювати освітлювальні прилади, а також основні точки для встановлення камер.
    3. Сам процес отримання зображення — після огляду локації і встановлення потрібних додаткових приладів настає час зйомки. Тут отримуємо необхідну кількість знімків, з урахуванням наявності рухомих об’єктів в кадрі.
    4. Обробка – на цьому етапі відбираються кращі знімки і склеюються в цільну панораму. Також проводяться роботи з усунення спотворень, корекції, ретушування, накладення фільтрів і ефектів. Також тут відбувається додавання графічних елементів, якщо в 3D панорамі повинні бути присутніми спливаючі вікна, написи, біжучий рядок, активні зони.
    5. Озвучування — іноді тури супроводжуються приємним звукорядом, легкою музикою або звуками при взаємодії з інтерактивною частиною.
    6. Збірка – тут набір готових 3д панорам зшивається в готовий віртуальний тур з допомогою спеціального програмного забезпечення.

    Співробітники студії Dme.Production володіють не лише необхідними навичками, досвідом, а також креативним підходом, здатним поліпшити результат майбутньої зйомки. Наше портфоліо говорить саме за себе, перед тим, як замовити послугу, ви завжди можете ознайомитися з нашими роботами.

    Скільки коштує ЗД тур в Dme.Production

    Скільки коштує ЗД тур в Dme.Production

    Скільки коштує ЗД тур — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $99 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $299 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $499 від 10 днів

    Однозначну цифру за виконання завдання відразу назвати неможливо, оскільки виготовлення віртуальних турів Київ процес багаторівневий, і багато чого буде залежати від поставлених замовником завдань. Основними факторами, що впливають на вартість 3д панорами, є:

    1. Складність локації — невеликі приміщення, обмеження на встановлення обладнання в оптимальних місцях, недостатнє освітлення, прямо впливають на ціну матеріалу.
    2. Необхідність установки додаткового обладнання — недолік освітлення можна компенсувати за рахунок монтажу ламп та прожекторів, конструкцій для їх розміщення.
    3. Час роботи фотографа — чим складніше локація, тим довше необхідно буде знаходитися у ній для отримання хороших кадрів. Наявність рухомих об’єктів (людей, автомобілів) ускладнює роботу, оскільки вимагає безлічі фотографій для чітких знімків. Якщо ж ці об’єкти потім необхідно прибрати за допомогою ретуші, слід потурбуватися про додаткові панорамні знімки, елементи яких здатні замістити частину зображення.
    4. Наявність у віртуальному 3Д турі комп’ютерної графіки — створення елементів вимагає не тільки часу, але також залучення окремого спеціаліста. Розробка унікального дизайну панелі управління, впровадження інтерактивних елементів, фотографій, активних зон, інформаційних рядків підвищить вартість туру.
    5. Озвучування — накладення музики чи дикторського тексту також вплине на підсумкову ціну контенту. Перекладання тексту на іноземні мови вимагає додаткової оплати.
    6. Кількість необхідних вам панорам — при замовленні декількох 3Д турів, вартість буде обговорюватися в окремому порядку і може бути індивідуальною.

    Первинний кошторис складається на етапі брифу, однак такі елементи, як тривалість зйомки, додаткове обладнання, можуть додати до неї цифру вже після виїзду нашого фахівця на місце. Ми завжди готові піти назустріч нашим клієнтам і пропонуємо послуги створення віртуального туру по найприємнішим цінами.

    Переваги співпраці з нами

    Можна спробувати створити 3D панораму самостійно, використовуючи доступні програми і підручну фототехніку, однак варто пам’ятати, що високої якості продукту в такому разі досягти практично неможливо. Для того, щоб контент містив висококласні фотографії, ми залучаємо досвідчених фахівців, які чітко розуміють особливості подібних зйомок. Також студія Dme.Production володіє великою технічною базою, необхідним програмним забезпеченням і штатом професіоналів своєї справи для виконання кожного етапу створення 3D туру.

    Що стосується часу, необхідного на виконання поставлених завдань, то тут немає єдиного терміну, як і при зйомці відео. Безліч різних факторів впливають на тривалість роботи, такі як обсяги роботи по створенню графіки, кількість вихідного матеріалу, обробка, необхідність озвучення, текстовий переклад. У середньому, панорама тур Київ вимагає від одного до декількох тижнів праці різних фахівців. Якщо ви укладені в рамки дедлайну, ми готові розглянути можливість прискорити процес у відповідності з вашим запитом.

    Навіщо вам 3D тур

    Сучасний ринок нерухомості диктує жорсткі умови конкуренції, і в хід йдуть нові технології, які застосовують маркетологи для підвищення рівня прибутковості. Віртуальний тур допоможе показати вашу нерухомість або комерційний простір цілком, зберігаючи комфорт ваших клієнтів, так як їм не потрібно приїжджати на об’єкти особисто. Технологія таких турів допомагає підвищити рейтинг вашого бізнесу, залучити новий сегмент аудиторії.

    Замовляючи віртуальні тури 360 Dme.Production, ви отримаєте:

    1. Професійну команду, яка постійно вдосконалює свої навички для отримання кращих результатів.
    2. Якісний кінцевий продукт, який презентує необхідну вам локацію в позитивному ракурсі.
    3. Залучення додаткової аудиторії за рахунок наочності контенту.
    4. Підвищення рівня лояльності до компанії, а також кращу запам’ятовуваність викладеної інформації.

    Хоч технологію віртуальних турів почали використовувати на початку 2000-х, однак, набирає популярності вона тільки зараз.Не варто нехтувати будь-якою можливістю заявити про свій бізнес, в тому числі, якщо він відноситься до сфери нерухомості. Замовте послугу в студії Dme.Production і отримаєте нестандартну, ефективну рекламу!

    Шукайте де замовити створення 3D туру для Вашої компанії?

    Dme.Production розробляє віртуальні панорамні тури під ключ.

    Ми можемо допомогти вирішити такі завдання:

    — Створення віртуальних турів в форматі 360;

    — Створення панорамних турів з покроковими переходами.

    Покажіть свою локацію у вигідному і зрозумілому вигляді на своєму сайті або мобільному додатку.

    Зв’яжіться з нами і отримаєте повну безкоштовну консультацію від Dme.Production.

    Віртуальний 3D тур
    Продакшн Dme
    1768 Віртуальний 3D тур/панорама, Ціна — створення віртуального 3D туру і панорами 1768Dme
    Назва Віртуальний 3D тур
    Ціна
    99 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D0%B2%D1%96%D1%80%D1%82%D1%83%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9-3d-%D1%82%D1%83%D1%80/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “Віртуальний 3D тур

    1. Наталія says:

     5
     5

     Файна статття

    2. Софія says:

     5
     5

     Все добре зробили

    Створення віртуальних турів 3Д
    $99
    $299
    $499
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти