Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію

  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Створення вірусної реклами, Ціна — замовити вірусний ролик

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації


   Вірусна реклама — це такий вид контенту, який дуже швидко поширюється серед користувачів мережі. Основною метою такого відео є реклама товарів або послуг в легкій, ненав’язливий формі.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що ж це таке вірусна реклама

    Що ж це таке вірусна реклама

    Вірусна реклама — це відео, стаття чи інший вид публікації, який «чіпляє» аудиторію гумором, красою відео. Таким контентом можна вважати публікації, які отримали широку популяризацію (лайки, коментарі, згадки, репости).

    Головна особливість — те, що матеріал передається людям від людей, а не від компанії, що його випустила. Назва цього явища сучасного маркетингу також була дана у зв’язку зі швидким і масовим поширенням.

    Вірусний ролик не сприймається аудиторією, як реклама, тому такий маркетинговий хід відкриває можливість виділитися серед стандартних маркетингових прийомів.

    Зйомка вірусних відео буває набагато вигідніше звичайної реклами, оскільки не вимагає активних зусиль і вкладень на просування.

    Головний плюс такого контенту в тому, що він чітко спрямований на цільову аудиторію і є чимось новим і оригінальним, впливаючи на емоційну складову людини.

    Як це відбувається у нас

    Вірусна реклама

    Будь-яке з поставлених завдань потребує ретельного підходу і серії дій, необхідних для досягнення цілей. Для створення вірусної реклами необхідно опрацювати такі етапи:

    1. Дослідження ринку — рівень зацікавленості потенційної аудиторії темами, емоціями. Тут визначається, який тип відео буде максимально близький і викличе відгук.
    2. Розробка стратегії — тут обговорюються всі нюанси майбутнього відео, починаючи з глобальних питань, закінчуючи дрібницями, важливими для досягнення результату.
    3. Підготовка, написання сценарію, обговорення концепції, деталей, які повинні бути присутніми в ролику.
    4. Зйомка — втілення ідей у відзнятий матеріал, робота операторів і моушн-дизайнерів.
    5. Обробка — монтаж, кольорокорекція, озвучування готового матеріалу. Надання ролику власної атмосфери, якості відео (останнім часом модно робити відео, неначе зняте на мобільний або відеореєстратор.
    6. Консультація по розповсюдженню — готове відео необхідно правильно запустити для того, щоб воно стало популярним.

    Всі ці етапи являють собою частину майбутньої успішної вірусної реклами. Наші фахівці проведуть роботу над кожною деталлю, щоб ви отримали найкраще відео, яке поширюється з блискавичною швидкістю.

    Скільки коштує вірусна реклама

    Скільки коштує вірусна реклама

    Скільки коштує вірусна реклама — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $119 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $399 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $599 від 10 днів

    Оскільки вартість вірусної реклами не складається з одного пункту «зняти», єдиної цифри не існує. Сьогодні прайси студій різняться, проте слід пам’ятати, що низька вартість послуги не означає якість і професіоналізм виконавців. Від чого залежить наш підсумковий кошторис:

    1. Хронометраж — тривалість ролика, час і кількість роботи по монтажу, внесення графіки та ефектів. Також
    2. Кількість залученого персоналу — оператори, монтажери, техніки, звукооператори, моушн-дизайнери, які будуть працювати над вашим роликом.
    3. Додаткові послуги по обробці — запис дикторського тексту, корекція кольору, додавання комп’ютерної графіки та анімації прямо впливають на ціну створення відео.
    4. Запрошення акторів, музикантів, оренда необхідного приміщення — якщо відео буде зніматися в певному місці, необхідно забезпечити всі дозволи або орендувати локацію на час зйомок. Також у вірусному відео можуть брати участь відомі музиканти (в тому числі, писати саундтрек), актори, що суттєво вплине на вартість матеріалу.
    5. Масштаб запуску кампанії — для того, щоб охопити більшу аудиторію, іноді недостатньо «запустити» вірусну рекламу тільки в одній з соцмереж або по е-мейл. На просування в декількох джерелах потрібно буде витратитися.

    На кожному з етапів можуть виникнути коригування, що вплине на підсумкову вартість зйомки вірусного ролика. Ви можете замовити послугу у нас і отримати дуже приємну ціну на виконання робіт.

    Що ми можемо вам дати

    Працівники нашої студії чітко знають, що необхідно сучасній аудиторії, стежать за трендами і новинками у своїй сфері.

    Втілити ідею допоможе висококласне обладнання, яким ми володіємо, а також останні розробки в області програмного забезпечення для швидкої і якісної обробки.

    Саме тому ви можете замовити вірусний ролик будь-якого рівня складності, і наша команда виконає всі поставлені завдання.

    Терміни створення можуть змінюватись в залежності від масштабності і складності виконання поставленого вами завдання.

    У середньому, виробництво відео в Dme.Production займає від декількох днів до декількох тижнів (якщо ви бажаєте внести у відео графіку або анімацію, це займе час).

    Кожен з наших працівників несе відповідальність за свій етап створення вірусної реклами, тому в результаті ви отримаєте якісний матеріал і супровід досвідчених фахівців.

    Чому вам потрібно відео від нас

    Значення вірусної реклами в сучасному маркетингу складно переоцінити, оскільки це розповсюдження інформації без особливої участі компанії.

    Перед тим, як замовити вірусну рекламу в студії Dme.Production, оцініть всі переваги нашої студії і що ви отримаєте, співпрацюючи з нами:

     1. Злагоджену професійну команду, здатну виконати будь-яке завдання.
     2. Якісний контент, створений згідно з ваших побажань і останніх трендів.
     3. Популяризацію ваших товарів і послуг у короткі терміни.
     4. Емоційний відгук аудиторії, а значить, кращу впізнаваність і запам’ятовуваність бренду, компанії.

    Конкурентну вартість виробництва без шкоди якості.

    Не варто покладатися тільки на старі, перевірені методи просування товарів і послуг, оскільки сучасний світ швидко змінює свої інтереси і запити.

    Внесіть в свій бізнес нові віяння, що йдуть на зміну звичним відео! Замовляйте створення вірусної реклами в Dme.Production і рахуйте прибуток!

    Хочете замовити створення вірусної реклами від професіоналів?

    Студія Dme.Production якісно вирішить наступні завдання:

    — Дослідження вашої ніші для створення ролика який передасть “фішку” Вашого продукту або послуги;

    — Створення креативної вірусної концепції, яка приверне увагу;

    — Виробництво вірусного ролика, який запам’ятається і яким будуть ділитися в інтернеті.

    Dme.Production має великий досвід створення креативного вірусного відеоконтенту.

    Залиште заявку у нас на сайті для отримання докладної безкоштовної консультації!

    Вірусна реклама
    Продакшн Dme
    1895 Створення вірусної реклами, Ціна — замовити вірусний ролик 1895Dme
    Назва Вірусна реклама
    Ціна
    89 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D0%B2%D1%96%D1%80%D1%83%D1%81%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “Вірусна реклама

    1. Сергей says:

     5
     5

     спасибо за отличный материал

    2. Олег says:

     5
     5

     потрібно бути сміливим щоб замовити таку рекламу

    Вірусна реклама
    $119
    $399
    $599
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти

     copyright © 2021 all rights reserved