Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію

  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Кольорокорекція відео, Ціна — замовити професійну корекцію

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації


   Кольорокорекція відео — це регулювання синього, зеленого і червоного спектру (RGB) в зображенні з метою зміни кольору і стилю зображення. Застосовується для надання картинкам і відеозаписом унікальної атмосфери згідно необхідного результату. Створення зображення з авторським стилем допомагає вигідно виділити матеріал серед конкурентів, підвищуючи рівень впізнаваності компанії, автора, бренду.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке кольорокорекція відео

    Відео корекція кольору

    Кольорокорекція відео — це маніпуляція з рівнями освітленості, кольоровості відзнятого матеріалу. За допомогою колірної корекції можна виправити недоліки, а також світлові відмінності між кадрами, що монтуються. Даний етап постпродакшну дозволяє змінити насиченість, контраст, поліпшити глибину зображення, колірну гаму.

    Що таке відео корекція кольору

    Обробка відео відкриває можливості розставляння акцентів на основні елементи або на предмети, на які слід звернути увагу. Також тут можна задати правильний настрій, відтінити особи персонажів, що дуже важливо в рекламному сегменті. Якісний ролик здатний сформувати позитивне враження у цільової аудиторії, тим самим підвищивши довіру до компанії, активність користувачів на сайтах, в блогах.

    Етапи кольорокорекції відео

    Професійна корекція кольору відео включає в себе такі ступені:

    1. Технічний етап—підготовка відзнятого матеріалу до роботи. Починається після лінійного монтажу, тут відео переводиться в файли, з якими можна працювати в редакторах.
    2. Первинна кольорокорекція в відео (Color correcting) — прибираються шуми, коригується баланс білого, зеленого і фіолетового, редагується яскравість окремих елементів і цілих кадрів. Вирівнюється кольоровість кадрів з різних елементів відзнятого матеріалу з урахуванням режисерської задумки.
    3. Вторинна корекція (Color grading) — втілення ідей по повній заміні кольорів предметів із застосуванням необхідної або унікальної палітри, характерною саме для ваших відео (наприклад, зробити небо зеленим).

    Скільки коштує кольорокорекція відео

    Скільки коштує відео корекція кольору

    Скільки коштує кольорокорекція відео — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $99 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $299 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $499 від 10 днів

    Оскільки такий важливий етап створення впізнаваного відеоряду пропускати не варто, виникає питання ціни кольорокорекції відео у студії Dme.Production. Вартість послуги коливається в залежності від наступних факторів:

    1. Тривалість відеоряду — кількість кадрів, які необхідно відкоригувати.
    2. Вид кольорокорекції відео — технічна корекція займає менше часу, оскільки є базовою, без поглиблення. Художня корекція передбачає опрацювання палітри, глибини кадру, підбір рівня контрасту вихідного матеріалу. Після проведення такого виду процедури ролик буде виглядати, як уривок з кіно.
    3. Терміни — чим менше часу у фахівців на роботу з відео, тим вище буде вартість послуги.

    Гарний відеоряд здатний якісно підвищити популярність бренду або компанії, а команда студії втілить задумки за досить демократичну вартість.

    Переваги замовлення послуги у нас

    Всі переваги професійної кольорокорекції відео складно переоцінити, оскільки це важлива частина створення унікального стилю ролика для Вашого бізнесу або блогу. Якісний контент створюється нашими професійними колористами у відповідності з останніми трендами і побажаннями замовника.

    Терміни виготовлення ролика залежать від рівня складності майбутньої роботи, а також коригуються згідно з побажаннями клієнтів. У середньому, процес займає від декількох днів до декількох тижнів. Наша команда висококваліфікованих фахівців, а також новітнє устаткування і програмне забезпечення дозволяє розраховувати на результати, що перевищують найсміливіші очікування.

    Навіщо проводити кольорокорекцію відео

    Навіщо проводити відео корекцію кольору

    Чи будуть відвідувачі повертатися на сторінку, чи зацікавить їх товар або послуга, багато в чому залежить від першого враження. Саме тому якісний відеоконтент є основою успішної маркетингової стратегії для вашого бізнесу. Замовлення професійної кольорокорекції відео у студії Dme.Production має наступні переваги:

    1. Наша команда докладе максимум зусиль для досягнення результату, необхідного для вашого проекту.
    2. Ви отримаєте якісний відеоряд, здатний привернути увагу аудиторії до продукту, компанії, бренду чи роду діяльності.
    3. Відповідальний підхід до створення матеріалу дозволяє бути впевненим, що ролик буде готовий у строк, без недоліків і помилок.
    4. Завдяки наявності якісного відеоконтенту ваш сайт, блог або сторінка отримають більшу конверсію і піднімуться в топ пошукових систем.

    Замовляйте послугу колірної корекції відео в нашій студії, та насолоджуйтесь результатом роботи роликів для вашого бізнесу або творчості!

    Отримайте професійну корекцію відео від студії Dme Production.

    Компанія надає комплекс послуг відео продакшена під ключ.

    Студія допоможе вирішити наступні завдання в кольорокорекції чітко в терміни:

    — Технічна корекція кольору;

    — Стандартизація колірної температури, контрасту і яскравості;

    — Color grading: розфарбуємо відеоряд під потрібне завдання.

    Довірте цю роботу фахівцям своєї справи зі студії Dme Production.

    Не тягніть, залиште заявку на безкоштовну консультацію прямо зараз зараз.

    Студія Dme Production — нас рекомендують друзям і партнерам.

    Кольорокорекція відео
    Продакшн Dme
    1760 Кольорокорекція відео, Ціна — замовити професійну корекцію 1760Dme
    Назва Кольорокорекція відео
    Ціна
    99 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “Кольорокорекція відео

    1. Богдан says:

     5
     5

     Дуже гарна стаття

    2. Софія says:

     5
     5

     Зробили корекцію відео, картинка стала веселіше

    Кольорокорекція відео
    $99
    $299
    $499
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти

     copyright © 2021 all rights reserved