Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію

  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Монтаж відео для Instagram/Facebook | Ціна та замовити

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації


   Монтаж відео для Інстаграма та Фейсбуку — це створення з готового відзнятого матеріалу ємного ролика, який підходить за параметрами для викладання в сториз і публікації у соціальній мережі. Такі відео зазвичай несуть розважальний або рекламний характер.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке монтаж відео для Instagram та Facebook

    Що_таке_монтаж_відео_для_Інстаграм_і_Фейсбук

    Відео для Instagram та Facebook — це короткий ролик, здатний у стислий час донести інформацію до аудиторії. Оскільки в мережі Instagram та Facebook існує обмеження на тривалість відео, скласти хороший контент може бути досить складно.

    Використовуються такі матеріали для публікації в історіях акаунтів користувачів, компаній, брендів. Основне завдання — привернути увагу до товару, послуги або залучити підписників на сторінку.

    З боку маркетингових стратегій, наявність відеоматеріалів підвищує впізнаваність, лояльність до бренду, створює позитивну репутацію.

    Тут на допомогу приходять режисери, здатні за час від 15 до 60 секунд викласти максимум інформації, показати красивий ролик, що спонукає до дії. Не останню роль відіграє тут і грамотний монтаж, так як візуальна сторона в мережі Instagram та Facebook має особливе значення.

    Процес монтажу відео для Instagram та Facebook

    Процес_монтажу_відео_для_Інстаграм

    Спершу може здатися, що відео монтаж Instagram та Facebook ролика простий за рахунок його невеликої тривалості. Однак, для того, щоб ролик був гарним, якісним і яскравим, необхідно виконати наступні роботи:

    1. Підготовка — обговорення з замовником основної ідеї та концепції майбутнього відео. Також тут визначаємо, чи необхідні вам додаткові послуги, анімація або графіка. Ще тут ми складаємо приблизний кошторис на майбутні роботи і коригуємо задумку згідно останнім трендом.
    2. Вивчення початкових матеріалів — для того, щоб знайти необхідні моменти, які увійдуть в ролик, потрібно повністю переглянути відзняте відео.
    3. Сам процес монтажу — ми вирізаємо кращі кадри з початкового ролику, щоб ваше відео було красивим, динамічним і привертало увагу. Завдяки нашим фахівцям ви не побачите склеювання кадрів, переходи бувають м’якими і непомітними.
    4. Створюємо і вносимо елементи комп’ютерного дизайну, анімацію, спецефекти.
    5. Кольорокорекція — для виробництва якісного контенту потрібно створити особливу атмосферу відео з допомогою надання йому унікальною кольоровості. Також можна провести корекцію якості і стабілізацію зображення (якщо це можливо).
    6. Озвучування — цей етап не є обов’язковим, монтаж відео для Instagram та Facebook може проходити зі звуком, які вже є в матеріалі, який ви нам надали. Однак є додаткова можливість накладення музики або тексту.

    Контент для медіа ресурсу дуже специфічний, тому що має обмеження за форматом, дозволом і своєю тривалістю. Досвід і професіоналізм працівників студії Dme.Production дозволяє вирішити завдання будь-якої складності без втрат в якості.

    Скільки коштує монтаж роликів для Instagram та Facebook

    Скільки_коштує_монтаж_роликів_для_Інстаграм_і_Фейсбук

    Скільки коштує монтаж відео для Instagram та Facebook — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $119 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $399 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $599 від 10 днів

    Монтаж відео в Instagram та Facebook відбувається так само, як і зведення будь-якого іншого ролика. Однак, тут є чіткі межі його тривалості, що помітно ускладнює завдання. Єдиного цінника на такі послуги не існує, оскільки вони можуть включати особливі побажання згідно формату контенту. Вартість Instagram та Facebook-відео буде залежати від:

    1. Терміновість — чим швидше вам необхідний чистовий матеріал, тим дорожче буде робота, оскільки нашим фахівцям доведеться працювати з подвоєною силою поза графіком.
    2. Хронометраж — ціна послуги безпосередньо залежатиме від довжини майбутнього ролика.
    3. Обсяг вихідного матеріалу — монтажерам необхідно визначити, які саме вихідні кадри увійдуть в контент. Якщо зняті матеріали будуть тривалістю в кілька годин, зробити це буде набагато складніше, ніж, наприклад, з півгодини.
    4. Наявність графіки та анімації — якщо в майбутньому ролику ви задумали використовувати ці інструменти, будьте готові витратити додаткові гроші на їх створення та впровадження в контент.
    5. Обробка – озвучування відео, кольорова і аудиокоррекция, прив’язка титрів. Для створення якісного контенту, здатного зацікавити аудиторію ці етапи просто необхідні.

    Ви будете приємно здивовані вартістю монтажу роликів для Instagram та Facebook в студії Dme.Production. Наші працівники — досвідчені і кваліфіковані, тому ви сміливо можете довірити їм свій відеоконтент.

    Чому Dme.Production

    Процес_монтажу_відео_для_Інстаграм

    Наша студія володіє новим програмним забезпеченням і продуктивної апаратурою для того, щоб якісно виконати монтаж відео в Instagram та Facebook. Крім того, цією задачею будуть займатися фахівці, які знають все про нові тренди, можливості платформи і максимально використовують відведений на ролик час.

    Що стосується строків виконання завдання, вони можуть різнитися в залежності від складності. Так, простий монтаж з готового матеріалу може зайняти всього добу, а вкраплення графіки, обробка може продовжити постпродакшн.

    Ми з радістю виконаємо монтаж відео для Instagram та Facebook в найкоротші терміни, або в тих часових рамках, які потрібні саме вам.

    Навіщо замовляти у нас

    Створення роликів для Instagram та Facebook позитивно впливає на просування аккаунта, відповідно, прямо впливає на майбутній прибуток від рекламного контенту.

    Майданчик автоматично піднімає в стрічці пости, що містять ролики, а якісний продукт утримує увагу користувача. Людям, які замовилять відео монтаж Instagram та Facebook в студії Dme.Production, ми гарантуємо:

    1. Красивий відеоряд, що викликає емоції.
    2. Швидкість виробництва ролика.
    3. Досвідчених, креативних і професійних виконавців.
    4. Підвищення рівня впізнаваності бренду, компанії, аккаунта.
    5. Вірусну рекламу для вашого бізнесу або блогу.

    Не варто нехтувати новинками маркетингу, адже соціальні платформи і мережі є найдієвішим на сьогодні місцем для просування власного бізнесу. Замовляйте монтаж Інстаграм відео у нас, зробіть ваш аккаунт привабливим і відомим!

    Хочете отримати якісний монтаж ролика для Інстаграм або Фейсбук?

    Студія Dme Production збере для вас відмінний рекламний ролик для розміщення в соціальних мережах.

    Ми вирішимо наступні завдання при монтажі відео для Instagram і Facebook:

    — Виконаємо чорновий і чистовий монтаж;

    — Накладемо візуальні ефекти, анімуємо логотип, зробимо корекцію;

    — Зробимо з сирого відеоматеріалу ролик, що приверне увагу аудиторії соцмереж.

    Отримайте ексклюзивний монтаж відео для інстаграм від професіоналів продакшена і просування в соціальних мережах.

    Залишайте заявку на сайті і отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

    Монтаж для Facebook та Instagram
    Продакшн Dme
    1927 Монтаж відео для Instagram/Facebook | Ціна та замовити 1927Dme
    Назва Монтаж для Facebook та Instagram
    Ціна
    89 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B6-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D1%81%D0%BE%D1%86-%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B6/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “Монтаж для соц. мереж

    1. Макс says:

     5
     5

     Дякую!

    2. Vanosha says:

     5
     5

     Montujut miy blog dlya facebook!

    Монтаж відео для Інстаграма та Фейсбуку
    $119
    $399
    $599
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти

     copyright © 2021 all rights reserved