Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію


  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Монтаж відео для Ютуб, Ціна — замовити монтаж відео в Youtube

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації   Монтаж відео для Ютуба — це складання з готового відзнятого матеріалу кліпу, реклами або іншого цільового відео освітнього, розважального чи комерційного характеру. Застосовується для створення якісного контенту, що тягне за собою підвищення популярності каналу, блогу, впізнаваність і лояльність до бренду, компанії.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що це таке монтаж відео для Ютуба

    Монтаж відео для Ютуб

    Монтаж відео для Ютуба — це один з процесів створення ролика для подальшої публікації його на хостингу.

    Наявність візуальних рекламних матеріалів позитивно впливає на дієвість маркетингових стратегій, а також може використовуватися як презентація компанії, послуг або товарів.

    Сьогодні Youtube є одним з найвпливовіших медіа ресурсів, здатних швидко поширити інформацію. Саме з цієї причини необхідно освоювати його, публікуючи цікавий контент.

    Існує думка, що основним фактором успіху є відеозйомка. Проте, така точка зору не зовсім вірна, оскільки монтаж відео на Ютуб посідає чи не чільне місце.

    Знявши самий гарний матеріал, але зневажливо поставившись до цього етапу постпродакшну, ви ризикуєте не тільки втратити очікуваний ефект від ролика, але і «підмочити» свою репутацію в очах користувачів.

    Послуга монтажу відео для Youtube є одним з лідерів у списку найбільш затребуваних. За допомогою короткого контенту ви можете розповісти історію, показати цінності і пріоритети компанії, детально розповісти про товар, послугу, яку ви надаєте.

    Відеоряд як такий має більш потужний вплив на запам’ятовуваність інформації аудиторією, так як впливає відразу на два органи почуттів — зір і слух. Вибираючи, прочитати довгий текст, прослухати рекламне оголошення чи переглянути ролик, користувачі мережі зазвичай вибирають останнє.

    Процес монтажу відео для Ютуба

    Процес монтажу відео для Ютуб

    Після того, як необхідний матеріал був відзнятий, починається кропіткий процес монтажу відео на Ютуб.

    Для того, щоб ваш ролик став популярний, необхідно не тільки грамотно змонтувати кадри, але також викласти певний сюжет за короткий час. Якісне відео в Dme.Production проходить такі етапи монтажу:

    1. Підготовчий — визначаємо, що конкретно повинен доносити ролик, яка мета його публікації на платформі. Складання сценарію є дуже важливою складовою процесу, так як допомагає оптимально структурувати інформацію, що подається. Виділяємо ключові моменти, які повинні бути присутніми у відео, а також його тривалість. З’ясовуємо, які є побажання у замовника до додаткових послуг (обробка, впровадження графіки та анімації).
    2. Вивчення вихідних матеріалів — якщо нам необхідно монтувати відео на Ютуб наданого вами відеоряду, то потрібно буде його ретельно вивчити. Завдання спрощується в тому випадку, якщо операторську роботу проводили наші спеціалісти.
    3. Монтаж — процес складання нарізаних частин ролика в єдине ціле. Також тут кадри підганяють таким чином, щоб забезпечити плавні непомітні переходи.
    4. Обробка — додаткові опції корекції кольору, контрасту, яскравості. Також тут відео можна стабілізувати (тремтіння камери погіршує якість), додати графіку і ефекти, виконані на комп’ютері. Кольорокорекція може додати атмосферності, виділити певні предмети на загальному тлі, передати настрій відеоролика.
    5. Озвучування — платформа ревно дотримується авторських прав на музику та інший контент. У разі, якщо ви захочете накласти на відеоряд саундтрек, що входить в «заборонений» список, ролик може бути заблокований. Ми підбираємо потрібну музику, яка гарантує показ вашого матеріалу на каналі.

    Кожен з етапів виробництва знаходиться під ретельним наглядом наших співробітників, готових максимально швидко і якісно виконати поставлені завдання.

    Замовивши монтаж в Youtube в студії Dme.Production, ви можете не хвилюватися про характеристики майбутнього відео.

    Скільки коштує монтаж відео для ютуба

    Скільки коштує монтаж відео для Ютуб

    Скільки коштує монтаж відео для ютуба — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $119 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $399 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $599 від 10 днів

    Ще до моменту консультації з фахівцем, кожен бажаючий обов’язково задається питанням, скільки коштує монтаж відео для Ютуб.

    Єдиного цінника в цій галузі не існує, оскільки кінцева цифра складається не тільки з вартості однієї послуги, а комплексу операцій, проведених з відеорядом. Отже, прайс на монтаж складається з:

    1. Тривалість відео — підвищення хронометражу контенту тягне за собою збільшення загального обсягу робіт, що стосуються кожного з етапів виробництва. Японці, які заслужено вважаються гуру відео, стверджують, що ідеальна тривалість — до 7 хвилин, далі користувач втрачає концентрацію і інтерес. Однак, ваш матеріал може бути більш тривалим, особливо, якщо несе освітній характер.
    2. Внесення графіки — якщо ви вирішили застосувати у своєму відео елементи графіки, спецефекти, анімацію, то їх створення та впровадження в відзнятий матеріал потребує окремої уваги наших фахівців.
    3. Обробка — корекція колірної палітри ролика, підвищення контрасту, згладжування колористичних переходів між кадрами.
    4. Озвучування — підбір відповідного відеоряду саундтрека, з урахуванням обмежень платформи на використання музики, яка володіє авторським правом. Також корекція наявного звукоряду (при необхідності), начитка дикторського тексту.
    5. Кількість роликів в блоці — в залежності від того, скільки відео необхідно змонтувати, буде змінюватись час та обсяги проведених нашими фахівцями робіт, що прямо вплине на вартість замовлення.
    6. Терміни — кожна послуга має певний час на її виконання, у тому числі монтаж відео на Youtube. Якщо у вас є потреба отримати замовлення трохи раніше, ми готові піти вам на поступки і прискорити процес створення ролика.

    Оскільки весь склад нашої студії постійно вдосконалюється у своїй галузі, навчається новому і стежить за тенденціями, ви сміливо можете довірити нам ваш контент.

    Монтаж відео для Ютуба вимагає особливих навичок і підходу, якими володіє кожний працівник Dme.Production.

    Переваги

    Наша студія володіє максимальними технічними можливостями для монтажу відео на ютуб. Крім того, кваліфікація працівників дозволяє виконати роботу швидко, якісно, перевершуючи будь-які найсміливіші очікування.

    Ми постійно стежимо за останніми тенденціями у своїй сфері, можемо підказати кращі рішення для виведення відео в топ.

    Щодо термінів, сказати точно ми не можемо, оскільки все залежатиме від складності завдання, поставленого вами.

    Важливу роль тут відіграє кількість додаткових послуг, які ви можете замовити разом з монтажем для Ютуба — корекція, озвучення, внесення графіки і спецефектів, кількість роликів.

    Робота над одним відео зазвичай займає від декількох годин до декількох днів, з урахуванням усіх побажань клієнта.

    Структурування інформації, плавність переходів і єдиний емоційний фон, який підтримується увесь ролик — основні правила для створення якісного контенту.

    Ми знаємо, як зробити ваше відео красивим, яскравим і неординарним, оскільки детально вивчали, як монтувати відео для Ютуба. Тут є своя специфіка: існує близько 7 методів зведення фрагментів в єдиний візуальний ряд, і ми володіємо ними всіма.

    Розробити і вставити футаж, титри, створити ефект «картинка в картинці», додати слайд-шоу, інфографіку або анімованих персонажів не проблема для Dme.Production.

    Що ми можемо запропонувати

    Відеоряд, розміщений на платформі Ютуб, може послужити не тільки розважальною метою, але також бути музичним кліпом, рекламою, презентацією, оглядом товару.

    Кожен з роликів не тільки підвищить впізнаваність і лояльність до бренду, але також приверне нових клієнтів і підписників. Саме тому необхідно довірити монтаж відео в ютуб професіоналам. Замовивши ролик у нас, ви гарантовано отримаєте:

    Якісний матеріал, який відповідає всім стандартам порталу.

    Команду фахівців, готових підказати кращі рішення для вашого відео.Підвищення рейтингу каналу, зацікавленості аудиторії за рахунок яскравого і місткого контенту.

    Залучення нових підписників, а також розвиток бізнесу в позитивному ключі.

    Не варто нехтувати хорошою можливістю заявити про себе красивим відео Ютуб, монтаж якого проведе для вас Dme.Production. Розвивайте свою справу у всіх можливих напрямках, а ми в цьому допоможемо!

    Хочете замовити професійний відеомонтаж відео для каналу або реклами на Ютуб?

    Студія Dme.Production допоможе вирішити наступні питання чітко в терміни:

    — Монтаж відеоблогу з сирого відеоматеріалу;

    — Цветокоррекция, накладення ефектів, графічні вставки;

    — Створення анімованих дисклеймерів, превью і заставок.

    Отримайте стильний і сучасний монтаж для Ютуб від фахівців своєї справи Dme.Production.

    Залиште заявку на сайті для отримання безкоштовної консультації прямо зараз!

    Монтаж відео для Ютуба
    Продакшн Dme
    1921 Монтаж відео для Ютуб, Ціна — замовити монтаж відео в Youtube 1921Dme
    Назва Монтаж відео для Ютуба
    Ціна
    99 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B6-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D1%8E%D1%82%D1%83%D0%B1%D0%B0/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “Монтаж для Ютуба

    1. арістарх says:

     5
     5

     цікавий матеріал

    2. Mike says:

     5
     5

     монтують відео для блога на ютуб, раджу усім

    Монтаж відео для Ютуба
    $119
    $399
    $599
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти