Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію

  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Моушн дизайн, Ціна — студія 2D і 3D Motion Design

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації


   Моушн дизайн — це анімаційна комп’ютерна графіка, за допомогою якої пожвавлюються статичні предмети при виготовленні відео. Активно використовується при створенні кіно, ігор, у рекламних і презентаційних роликах, контенті для соціальних мереж, навчальних відео.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке motion design

    Що таке motion design

    Моушн дизайн — це напрямок анімації, де комбінуються аудіо і візуальні ефекти. У поняття може входити 2D, 3D анімація, GIF-ролики, 360-ти градусне відео, матеріал віртуальної реальності. Основною перевагою використання моушн графіки є можливість донести до аудиторії необхідну інформацію в короткому викладі.

    За допомогою такої техніки можна досягти посилення емоцій від перегляду ролика, барвисто піднести ідею або товар.

    Motion дизайн відкриває безмежні горизонти для реалізації фантазії, оскільки включає в себе багато різних напрямків. Сьогодні все більше соціальних і медіа-платформ містять відеоконтент, який використовується для залучення аудиторії, що активно використовується передовими маркетологами. Також техніка підійде для створення корпоративного ролика, відео-презентації, інфографіки, музичних кліпів або навчальних матеріалів.

    Етапи створення моушн дизайну

    Етапи створення Моушн дизайну

    Моушн дизайн студія Dme.Production надає супровід на кожному з етапів послуги:

    1. Формування ідеї, написання сценарію — при створенні відеоролика обов’язково необхідно розуміти, яку ідею він повинен транслювати, що хочеться бачити в кадрі, як будуть розвиватися події.
    2. Розкадровка — очерки майбутніх кадрів, чорнові елементи відео.
    3. Створення анімації — промальовування персонажів, приведення їх у рух.
    4. Озвучування ролика, підбір музики — запис дикторського тексту, підбір або створення унікального звукоряду. На цьому етапі можливе залучення зовнішніх підрядників — співаків, музикантів, акторів (в залежності від бюджету на візуальний ряд).
    5. Зведення матеріалів в цілісний відеоролик — чистова обробка ролика, з’єднання всіх кадрів з анімацією і виробництво кінцевої версії матеріалу.

    На всіх стадіях продакшну майбутнього матеріалу наші співробітники дають повний супровід, що істотно полегшує ваше розуміння процесів і рівня виконання робіт.

    Скільки коштує Моушн дизайн в Dme.Production

    Сколько стоит моушн дизайн в Dme.Production-1

    Скільки коштує Моушн дизайн — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $99 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $299 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $499 від 10 днів

    На сьогодні замовлення послуги комп’ютерної анімації доступно широкій аудиторії, практично будь-якому бізнесу або блогеру. Відповідно, прайси на ринку коливаються з великою різницею, викликаючи запитання, яка ціна є справедливою. У сфері моушн дизайну ціна не має статичного визначення, оскільки залежить від кількох факторів:

    1. довжина ролика — чим більше кадрів необхідно обробити, тим більш кропітка і довга буде робота. Кожен елемент повинен бути ретельно оформлений, промальований, прибрані всі недоліки зйомок, а стиль і ідея повинні бути збережені.
    2. складність анімації, ефекти — прості вставки або короткі анімації будуть коштувати дешевше, ніж масштабний проект за motion графікою. Наприклад, ціна на 3D моушн дизайн буде відрізнятися від впровадження 2D-об’єктів.
    3. кількості додаткових послуг (озвучення, монтаж) — кожен етап обробки ролика вимагає залучення більшої кількості часу, кількості фахівців, залучення додаткових ресурсів (дикторів, музикантів).
    4. складність зіставлення з відзнятими матеріалами раніше, іншим видом анімації — при наявності раніше відзнятого матеріалу, який уже побував в обробці (якщо хочеться щось переробити або додати), залучається висококваліфікований в цій галузі персонал, додаткові програми, збільшується час на зведення відео в одне ціле.

    Також цінове навантаження несе кваліфікація фахівців (а вона у нас на вищому рівні), продуктивність обладнання, наявність необхідної IT – частини для втілення ваших ідей. Все, що потрібно для створення гарного моушн дизайну в Києві, у нас є, як і приємні ціни на послуги.

    Переваги замовлення в студії Dme.Production

    Для виконання поставленої задачі використовуються передові технології та програмне забезпечення. Наші співробітники завжди тримають руку на пульсі останніх розробок, впроваджуючи новинки у всі сфери діяльності студії моушн дизайну. Варто пам’ятати, що низький цінник на виконання робіт не завжди говорить про те, що кінцевий результат буде саме таким, як Ви очікуєте. Оскільки наші дизайнери — професіонали своєї справи, створення відео переноситься на якісно новий рівень motion design Києва.

    Терміни створення якісного матеріалу залежать не тільки від довжини відео, але також від складності виконання поставленої задачі. У середньому, моушн дизайн в Одесі чи Києві займає кілька днів або тижнів. Зйомка без вихідного матеріалу вимагає часу на розробку та затвердження сценарію, повного продакшну і пост-продакшну. Наші професіонали максимально приділяють увагу замовникам, їх побажанням, працюючи швидко і злагоджено навіть в умовах жорстких дедлайнів. Ознайомитися з роботами для задоволених клієнтів завжди можна в доступному кожному портфоліо.

    Чи варто замовляти послугу

    Оскільки основною метою анімаційної обробки відео є створення якісного контенту, здатного звернути увагу саме на ваш бізнес або сторінку, замовити моушн дизайн варто з наступних причин:

    1. Моушн графіка спрощує запам’ятовуваність поданої інформації, оскільки діє не тільки на слухове, але і на візуальне сприйняття.
    2. Дизайн є сучасним доповненням класичної відеозйомки, створюючи унікальну атмосферу та ефекти.
    3. Продакшн роликів з нуля економить ваші гроші на знімальній групі, акторах і окремих фахівцях з motion дизайну.
    4. Якісний контент привертає увагу до компанії, бренду, блогу, залишаючи яскраві враження, а також формуючи довіру до автора відео.

    Не чекайте, поки ваше відео набере обертів, замовляйте моушн дизайн в студії Dme.Production і запустіть його прямо в космос, залишивши конкурентів далеко позаду!

    Шукаєте хто може виконати роботу в ніші Моушн дизайну?

    Студія Dme.Production створює анімовану графіку в 2d і 3d форматах.

    Ми допоможемо закрити наступні завдання в Моушн дизайні:

    — Створення анімаційних роликів;

    — Створення та анімацію персонажів;

    — Анімація логотипів і створення заставок;

    — Розробка Моушн дизайну будь-якої складності під Вашу мету.

    Не тягніть, залиште замовлення на сайті і отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!

    Моушн дизайн
    Продакшн Dme
    1775 Моушн дизайн, Ціна — студія 2D і 3D Motion Design 1775Dme
    Назва Моушн дизайн
    Ціна
    99 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D0%BC%D0%BE%D1%83%D1%88%D0%BD-%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D0%BD/
    Відгуки клієнтів про послугу

    3 thoughts on “Моушн дизайн

    1. Марина says:

     5
     5

     дякую, цікава стаття

    2. Швидкий пацик says:

     5
     5

     Ви круті! ДЯКУЮ!!

    3. genchik says:

     5
     5

     5 ballov, vse zrobyly good

    Моушн дизайн
    $99
    $299
    $499
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти

     copyright © 2021 all rights reserved