Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію

  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Мультимедійна презентація, Ціна — створення мультимедійної відео презентації

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації


   Мультимедійна презентація — це матеріал, що містить текст, фото, відео, анімацію (2Д, 3Д), записи дикторського голосу, звуковий супровід. Широко використовується в навчанні або бізнесі, як один з найбільш дієвих інструментів для донесення інформації до аудиторії.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке мультимедійна презентація

    Що таке мультимедійна презентація

    Мультимедійна презентація — це змонтований файл, який створений для наочного пояснення необхідної інформації. Може містити інтерактивні елементи, що дозволяють користувачеві взаємодіяти з зображенням.

    Такі файли дозволяють детально описати продукт або послугу в наочній формі. У поєднанні зі звуковою доріжкою, запам’ятовуваність матеріалів зростає в рази в порівнянні з аудіозаписами або простими графічними презентаціями.

    Для бізнесу використання мультимедійних презентацій відкриває можливість зробити конференції, каталоги, виставки, а також представити товари, послуги або бренд в наочній і цікавій формі.

    Створення мультимедійних презентацій відбувається на основі різного програмного забезпечення, внаслідок чого властивості і формат може змінюватися. Студія надає дану послугу в будь-якій необхідній вам формі.

    Як створюється мультимедійна презентація

    Створення мультимедійної презентації відбувається в кілька етапів:

    1. Проектування — тут визначаються цілі, збираються, групуються аудіо та візуальні матеріали, формулюється основна ідея і стратегія подачі інформації, послідовність викладу.
    2. Конструювання — на цьому рівні формується дизайн, додаються файли анімації, озвучення, слайди наповнюються текстовою інформацією.
    3. Моделювання — дає змогу провести перевірку презентації, відкоригувати матеріали, отримавши в результаті кінцевий продукт.

    Кожен з етапів ретельно опрацьовується нашими фахівцями для досягнення кращих результатів.

    Скільки коштує мультимедійна презентація

    Скільки коштує мультимедійна презентація

    Скільки коштує мультимедійна презентація – ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $99 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $299 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $499 від 10 днів

    Сьогодні формат інфографіки або слайд-шоу вже не викликає колишніх емоцій. Тут вступає розробка мультимедійної презентації, здатної виглядати красиво і водночас інформативно. Ціна на послугу в Dme.Production залежить від наступних факторів:

    1. Початкові матеріали — наявність базових файлів, форма їх подання безпосередньо впливають на кінцеву вартість проекту. Якщо нам необхідно буде шукати або знімати потрібні матеріали самостійно, вартість зросте.
    2. Хронометраж і обсяг інформації — тривалість ролика, якість, формат ролика також формують ціну на надання послуги.
    3. Наявність різних мовних версій презентації — переклад потребує залучення додаткових оплачуваних фахівців.
    4. Наскільки терміново необхідно виконати роботу — чим коротші терміни, виділені на виконання, тим дорожче буде ролик. У будь-якому випадку, співробітники готові підлаштуватися під необхідний вам час.

    Підсумкову вартість необхідно уточнювати у наших фахівців, оскільки необхідно враховувати безліч факторів. Працівники студії допоможуть вибрати оптимальний формат для вашої кращої мультимедійної презентації.

    Переваги створення в Dme.Production

    Як створюється мультимедійна презентація

    Професійна презентація відрізняється рівнем графіки, своїм дизайном, формою подачі інформації.

    Якісний контент грамотно складений і може спонукати аудиторію до виконання бажаної дії, гарному засвоєнню матеріалу. Основним аспектом успішного відео є грамотно викладений матеріал, будь то графіки, текст чи фото.

    Персонал студії володіє всіма передовими техніками створення мультимедійних презентацій. В арсеналі Dme.Production є все необхідне програмне забезпечення, за допомогою якого можна оформити відео в будь-якому форматі.

    Термін виконання завдання буде залежати від складності, тривалості, а також методу подачі інформації. Зазвичай це займає від декількох днів, якщо ж ролик містить багато різноформатних матеріалів, це займе більше часу.

    Чому у нас

    Мультимедійна презентація сьогодні широко розповсюджена в бізнесі, як дієва форма подачі інформації. Завдяки такому відео можна істотно підвищити рейтинг і впізнаваність компанії, бренду.

    За допомогою презентації також можна звернути увагу інвесторів на ваш проект. Сьогодні створення ролика доступно будь-кому. Замовивши послугу в студії Dme.Production, ви отримуєте:

    1. Креативний та відповідальний персонал, який порадить, виконає завдання, втілить ідею в життя.
    2. Конкурентоспроможну вартість презентації.
    3. Якісний підсумковий контент.
    4. Мінімальні терміни виконання завдання.

    Перед тим, як показати ваш товар або бізнес потенційним покупцям або інвесторам, замовте розробку мультимедійної презентації. Підготуйтеся до зустрічі відповідально, яка принесе вам прибуток, замовивши створення відео у нас!

    Необхідне створення якісної мультимедійної відео презентації?

    Студія Dme.Production виконає роботу по розробці мультимедійної презентації під конкретну мету.

    Ми спакуємо Ваш продукт або інформацію в відеоряд, який вирішить поставлену задачу і досягне мети.

    Довірте розробку мультимедійної презентації спеціалістам своєї справи з Dme.Production.

    Залиште заявку на сайті і отримаєте безкоштовну консультацію.

    Мультимедійна презентація
    Продакшн Dme
    1837 Мультимедійна презентація, Ціна — створення мультимедійної відео презентації 1837Dme
    Назва Мультимедійна презентація
    Ціна
    99 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D0%BC%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F/
    Відгуки клієнтів про послугу

    One thought on “Медійна презентація

    1. Олена П. says:

     5
     5

     дякую!!!

    Мультимедійна презентація
    $99
    $299
    $499
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти

     copyright © 2021 all rights reserved