Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію


  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Створення навчальних відеороликів і скрінкасти, Ціна — замовити створення навчальних фільмів

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації   Створення навчального відео — це зйомка ролика, який несе інформаційне навантаження. Застосовується для демонстрації товару, послуги, може наочно показати, як користуватися і навіщо необхідний демонстрований об’єкт. Також часто використовується для навчання персоналу, а також з метою донести кроки дій.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке навчальне відео скрінкаст

    Що таке навчальне відео скрінкасти

    Навчальний відеоролик — це наочний посібник по застосуванню певних навичок чи знань, демонстрації якогось процесу.

    Сьогодні його застосовують не тільки в цілях навчити аудиторію певних дій, але також і в маркетингу, менеджменті, творчості (уроки хенд-мейд). Інформація, подана у форматі відео, засвоюється краще і швидше, оскільки візуальна складова тут переплітається зі звуковою.

    Для досягнення різних цілей призначаються і різні формати навчальних відео. Наприклад, для демонстрації роботи програмного забезпечення необхідно створення скрінкастів — в кадрі буде зображення екрану пристрою, на якому відбувається процес.

    Демонстраційне відео докладно розповість, як користуватися товаром чи послугою. Рольові відео підійдуть у тому випадку, якщо необхідно проінформувати аудиторію про дії в тій чи іншій ситуації, з якими вони можуть зіткнутися.

    Використання анімації може позитивно вплинути на запам’ятовуваність завдяки унікальним персонажам, а ролик з ведучим дозволить створити відео урок з будь-якої лекції.

    Як ми це робимо

    Як будь-яка зйомка, створення навчальних роликів відбувається в кілька етапів. Для отримання якісного контенту необхідно пройти наступні ступені:

    1. Концепція та постановка задачі — включає визначення тематики, цілей і технічних аспектів виконання завдання. Тут можна обговорити власне бачення матеріалу, проконсультуватися з фахівцями про останні тренди в області зйомки.
    2. Написання сценарію — структурування інформації, виділення основних тез, завдяки яким аудиторії буде корисний перегляд ролика.
    3. Підбір локації, створення розкадровки — тут визначається необхідне для втілення ідеї обладнання, декорації, місце проведення зйомок, а також учасники (актори, оператори).
    4. Сама зйомка — процес створення зображення з урахуванням необхідних вимог і атмосфери.
    5. Додаткові роботи — корекція кольору, озвучення, накладення музичного ряду, монтаж відзнятого матеріалу.

    Працівники студії порадять найкращі ракурси, формат подачі матеріалу, а також докладуть максимум знань і вмінь для отримання якісного контенту.

    Скільки коштує створення навчального відео

    Скільки коштує створення навчального відео

    Скільки коштує створення навчального відео — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $99 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $299 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $499 від 10 днів

    Кінцева вартість навчальних роликів в Dme.Production буде залежати від сукупності факторів:

    1. Тривалість відео — хронометраж при створенні навчальних фільмів впливає не тільки на тривалість операторської роботи, але також на кількість необхідної обробки (монтажу, озвучування).
    2. Метод подачі інформації — відеоуроки можна представити за допомогою комп’ютерної графіки, 2D і 3D анімації, або зняти, залучаючи акторів, організовуючи відповідну атмосферу і локацію.
    3. Кількість задіяного персоналу, техніки — зйомки з різних ракурсів (кількома камерами), освітлення, кількість операторів, акторів, дикторів.
    4. Наявність вкраплень графіки, спецефектів — створення двох – або тривимірної анімації, інфографіка, звукові і візуальні ефекти.
    5. Терміни — чим швидше нам необхідно отримати чистовий матеріал, тим вище буде вартість відео.

    Наші професійні співробітники виконають поставлені завдання чітко, в строк і за приємну вартість, щоб ви насолоджувалися отриманим результатом.

    Чому скрінкасти замовляють у нас

    Чому скрінкасти замовляють у нас

    Для створення якісних навчальних відеороликів в студії Dme.Production використовується високотехнологічна передова апаратура, залучаються кваліфіковані фахівці, а також актори.

    Завдяки тому, що ми знаємо і вміємо, ви отримаєте гарний ролик, здатний залучити цільову аудиторію, розповісти про товар або послугу в цікавому та доступному форматі.

    Строки виконання замовлення можуть змінюватися в залежності від складності майбутнього відео, наявності анімації, обсягів додаткових робіт. Продакшн простого короткого відео може займати кілька днів, тоді як деталізовані 3D анімації вимагають набагато більшого часу.

    Навіщо це потрібно саме вам

    Наявність відеоуроків позитивно позначається на формуванні громадської думки про продукт, послугу або компанії. Наявність роликів як таких підвищує рейтинги вашого бізнесу в органічній видачі пошуковика. Що ви отримаєте замовивши у нас послугу:

    1. Якісний контент для просування.
    2. Професійну консультацію.
    3. Супровід на всіх етапах зйомки.
    4. Підвищення конверсії сайту.

    Одна маленька деталь може істотно вплинути на ваше майбутнє! Замовляйте відео уроки в студії Dme.Production і відчуйте позитивні зміни цифр на банківських рахунках!

    Хочете замовити цікавий навчальний ролик?

    Фахівці Dme.Production якісно закриють наступні завдання:

    — Написання сценарію з урахуванням специфіки вашого ТЗ і обраної теми;

    — Постановка відео з використанням необхідного реквізиту та інфографічних вставок;

    — Зйомка за участю професійного диктора або актора, який цікаво і “смачно” подасть матеріал.

    Навчальні відео — популярна тема, яка потребує грамотного підходу.

    Професійний продакшн DME допоможе вам створити необхідний відеоролик.

    Залиште заявку на сайті прямо зараз і отримайте детальну безкоштовну консультацію!

    Навчальне відео
    Продакшн Dme
    1849 Створення навчальних відеороликів і скрінкасти, Ціна — замовити створення навчальних фільмів 1849Dme
    Назва Навчальне відео
    Ціна
    99 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “Навчальне відео

    1. валентин says:

     5
     5

     дякую!!

    2. Іван says:

     5
     5

     цікава стаття

    Створення навчального відео
    $99
    $299
    $499
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти