Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію


  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Панорамна зйомка 360, Ціна — створення віртуальної 360 панорами

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації   Панорамна зйомка — це відео, огляд в якому не обмежений захопленням об’єктива, а складає 360 градусів по горизонталі і вертикалі. Такий вид роликів застосовується не тільки в рекламному середовищі, але і VR — технології, при створенні віртуальних турів.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке панорамна зйомка

    Що таке панорамна зйомка

    Панорамна зйомка — це вид відео, в якому людина може побачити всі деталі оточення, будучи «в центрі» подій або об’єктів.

    На даний момент створення панорами у ролику поширене в презентаціях, рекламних матеріалах, висвітленні культурних заходів (концертів, фестивалів, театральних вистав), інтерактивних екскурсій, лекцій.

    Перегляд панорамної зйомки 360 можливий на портативних гаджетах (смартфони, планшети), персональних комп’ютерах, з допомогою технологій віртуальної реальності.

    Створення 360 панорам відкриває можливості надати послуги, товари, бренди з нестандартної точки зору, привернувши увагу за рахунок незвичайності проекту. Такий вид відео максимально передає атмосферу, емоції подій за рахунок ефекту присутності.

    У рекламних роликах можна зробити глядача головним персонажем найдинамічнішої сцени.

    Якщо це тур з архітектурних об’єктів, історичних пам’ятників (також з використанням 3Д реконструкції), музеїв, можна внести елементи інтерактивної взаємодії, даючи можливість вибирати подальший маршрут.

    Етапи зйомки панорами

    Етапи панорамування

    Для того, щоб панорамна зйомка відео була правильною, необхідно розбити процес на етапи:

    1. Отримати докладну інформацію про проект — що саме повинен передавати ролик, ідеї замовника. Також знадобляться фото локації, інші матеріали, що дозволяють зрозуміти умови, в яких відбуватиметься зйомка, на яких саме пристроях буде відбуватися перегляд, чи це буде пряма трансляція та інші важливі моменти.
    2. Розробка концепції — підготовка сценарію, обговорення озвучування, записи музики.
    3. Створення аніматика — тут представляється чорновий ролик, в якому позначаються основні положення камери, записується звук, накладається на проект. За допомогою даного етапу можна приблизно зрозуміти, як буде виглядати наступний ролик.
    4. Продакшн — запис ролика в заданій локації з необхідними параметрами, внесення графічних елементів або ефектів.
    5. Постпродакшн — монтаж готового матеріалу, зведення кадрів, накладення звукової складової на готове відео, чистова обробка.

    Всі етапи панорамної зйомки ретельно продумуються нашими фахівцями для отримання кращого підсумкового результату. Ми завжди готові допомогти, якщо у вас немає початкових матеріалів, певної концепції або ідеї.

    Вартість панорамної зйомки

    Вартість панорамної зйомки

    Скільки коштує панорамна зйомка 360 — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $99 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $299 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $499 від 10 днів

    Основним критерієм для визначення вартості створення 360 панорам є час, який витрачається на безпосередню зйомку. Також на ціну впливають:

    1. Збірка — при панорамній зйомці камера може знаходитися під кутом до об’єкта або його траєкторії руху. В такому випадку необхідно буде нівелювати вплив цих факторів, провівши коригування кадрів.
    2. Стабілізація — прийом застосовується в тому випадку, якщо камера була піддана вібрації при безпосередній зйомці. У такому випадку відео може виявитися не настільки чітким, як це необхідно, а для виправлення використовується процес стабілізації.
    3. Рендер — створення статичної панорами, в якій можна обертати приміщення чи об’єкти «навколо себе». Застосовується в 3D-турах, інфографіках і навчальних матеріалах.
    4. Додаткові послуги — монтаж, озвучування, додавання титрів, інших графічних елементів або спецефектів безпосередньо впливають на вартість віртуальної панорами.
    5. Якість, в якому необхідно створити відео панорамної зйомки — ролик необхідно довести до потрібного формату, дозволу, що позначається на вартості.

    Кінцевий цінник ви можете дізнатися тільки після обговорення всіх деталей з представниками студії, оскільки все залежатиме від складності роботи, додаткових послуг, часу, витраченого на створення ролика.

    Переваги замовлення у нас

    Наявність роликів істотно піднімає конверсію сайтів, відео більше цікавить сучасну аудиторію, ніж просто текст. До того ж, зачіпаючи відразу два органи почуттів — зір і слух, такий контент сприяє кращому запам’ятовуванню інформації.

    А якщо картинка ще й оригінальна, глядач точно запам’ятає вашу компанію і розповість/покаже друзям. Замовивши у студії панорамну зйомку, ви отримаєте якісну роботу за приємну вартість.

    Наші висококласні фахівці постійно освоюють нові техніки, поліпшують не тільки якість майбутнього відео, але також швидкість його створення.

    Студія Dme.Production має новітнє обладнання, здатне відобразити важливі моменти вашого життя, розкрити ідею бізнесу, товару або послуги покупцям або інвесторам, залишити яскраві емоції після перегляду реклами. Задоволені клієнти діляться враженнями від співпраці, а результати роботи завжди можна переглянути в портфоліо.

    Навіщо потрібно панорамне відео

    Яскраве відео для вашого просування може в рази збільшити продажі, перегляди або інвестиції. Незабутні враження — відмінний привід створити панораму не тільки для компанії, але також для використання в особистому блозі або на сайті.

    Замовивши послугу в студії Dme.Production ви отримуєте:

    1. Повний супровід нашими фахівцями на всіх етапах продакшну.
    2. Якісний контент, який відповідає всім вашим вимогам (і навіть більше).
    3. Підвищення рівня довіри і докази серйозності бізнесу.
    4. Приємні розцінки на виконання робіт по панорамній зйомці 360 градусів.
    5. Оригінальний матеріал, не схожий на роботи конкурентів.

    У наш час використання панорамної зйомки доступне не тільки великим фірмам, саме тому вона все частіше використовується в відео різного цільового призначення. Не варто довго думати, замовляйте панораму в нашій студії і розвивайте бізнес якісно!

    Необходимо закрыть задачи в панорамной съемке?

    Студия Dme.Production выполнить качественно в сроки работу по созданию виртуальной панорамы под конкретную цель или задачу.

    Мы поможем решить такие вопросы:

    — Панорамная съемка на 360 градусов;

    — Создание виртуальной панорамы на 180 градусов;

    — Создание виртуального тура и добавление его на Ваш сайт.

    Оставьте заявку на сайте прямо сейчас и получите бесплатную консультацию.

    Панорамна зйомка
    Продакшн Dme
    1815 Панорамна зйомка 360, Ціна — створення віртуальної 360 панорами 1815Dme
    Назва Панорамна зйомка
    Ціна
    99 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%d0%bf%d0%b0%d0%bd%d0%be%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%bd%d0%b0-%d0%b7%d0%b9%d0%be%d0%bc%d0%ba%d0%b0-360/
    Відгуки клієнтів про послугу

    3 thoughts on “Панорамна зйомка 360

    1. Орест says:

     5
     5

     зробили панораму кафе.все ок,дякую

    2. Pavlo says:

     5
     5

     vse zrobyly dobre, radju

    3. Василь says:

     5
     5

     цікава стаття

    Панорамна зйомка
    $99
    $299
    $499
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти