Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію

  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Постпродакшн студія — відео студія пост продакшн

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації


   Постпродакшн — це етап створення відеоряду, на якому весь вихідний матеріал впорядковується, створюючи кінцевий варіант ролика, накладаються звукові доріжки, титри, відбувається корекція кольору. Головна мета – отримання привабливого контенту, здатного підвищити рівень продажів, впізнаваність бренду або активність відвідування блогу.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке постпродакшн

    Що таке постпродакшн

    Постпродакшн — це збір усіх складових ролика (відео, звуку) в єдине ціле для отримання підсумкового результату. Обробка стосується всіх аспектів зйомки. Такий контент вже може бути представлений аудиторії на медіаресурсі з розважальною метою, для реклами або пояснення принципів послуги/роботи продукту.

    Переоцінити важливість етапу постпродакшн відео складно, оскільки саме тут створюється унікальна атмосфера і спецефекти для відео. По завершенні ви отримуєте гарну картинку, здатну викликати позитивні емоції від перегляду. Спецефекти, які постійно вдосконалюються, здатні посилити враження, тим самим привертаючи більше уваги до вашого продукту, послуги або інших сфер діяльності.

    Як відбувається процес постпродакшну в Dme.Production

    Етапи створення в одній з кращих студій постпродакшну Києва:

    1. Монтаж — процес складається з чорнового і чистового варіанту. При цьому відбираються кращі дублі відзнятого матеріалу або анімації і поєднуються, згідно затвердженого сценарію. На щаблі чорнового монтажу є можливість додатково відкоригувати майбутній ролик, вирізавши непотрібні кадри. Чистовий монтаж являє собою останній варіант відеоряду, над яким будуть проводитися подальші маніпуляції. Від грамотності фахівців тут залежить, чи стане відео доступним в смисловому плані, а також необхідність перезнімання епізодів.
    2. Композітінг — цей етап дозволяє створити цілісне зображення з декількох шарів відзнятого матеріалу в додатку з комп’ютерними об’єктами, анімаційними героями. В цьому процесі також застосовується передове обладнання та програмне забезпечення, яке дозволяє створити плавність переходів, опрацювання тіней, текстур.
    3. Кольорокорекція — надання відеоряду насиченості кольорів згідно побажанням замовника. З допомогою кольорокорекції можна видалити дефекти освітлення, змінити тональний діапазон, замінити забарвлення окремих елементів відео, надати йому унікальних ефектів. Враховуючи постійно зростаючі вимоги до візуального ряду, нехтувати цією сходинкою постпродакшну для отримання дійсно якісного продукту, не варто.
    4. Озвучування — накладка звукової доріжки на готовий матеріал. Тут відбувається запис чистового варіанту дикторського або акторського тексту, музики, додавання ефектів.При необхідності, можуть залучатися музичні колективи, солісти, композитори. Від рівня звукової складової залежить 50% успіху відеоматеріалу, адже сприйняття контенту відбувається відразу через два органи відчуттів.

    Завершує процес приведення ролика до необхідного формату, стискання, архівування, адаптації під різні види екранів (телевізійний, широкоформатний, портативних пристроїв).

    Скільки коштує послуга постпродакшну

    Скільки коштує послуга постпродакшна

    Скільки коштує послуга постпродакшну — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $99 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $299 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $499 від 10 днів

    Вартість постпродакшну в Києві визначається не тільки професіоналізмом команди, але також наявністю необхідних для реалізації будь-яких ідей обладнання. Занадто низька вартість може вказувати на недосвідченість виконавця, що не гарантує якості виконання завдання. Також це може накладати технічні обмеження на можливості будь-якої з частин пост-продакшну.

    Зазвичай, ціна послуги входить в загальний прайс виробництва відеоролика «з нуля». Фінальна ж цифра буде залежати від кількості редагування, внесених на цьому етапі. Якщо ж початкове відео було відзнято вами самостійно, потрібно лише довести його до необхідної якості, додати елементи спецефектів — ціна буде безпосередньо пов’язана зі складністю поставленого завдання, кількістю анімованих елементів. Професійна команда нашої постродакшн студії готова допомогти в досягнення відмінного кінцевого результату за розумну вартість!

    Переваги постпродакшну в Dme.Production

    Для створення гарного відео, здатного донести необхідну інформацію за допомогою зображення і звуку, необхідна професійна команда. Замовляючи послугу у нас, ви отримуєте якісний контент для свого ресурсу, здатний зацікавити аудиторію. Новітнє висококласне обладнання та програмне забезпечення дозволить втілити найсміливіші задуми, побудувати власний маленький світ і показати його в ролику. На виконання завдання може знадобитися від кількох днів до кількох тижнів, в залежності від складності внесених коригувань.

    Дизайнери, звукооператори, спеціалісти з монтажу постпродакшн студії — фанати своєї справи, і ніколи не зупиняються на досягнутому, впроваджуючи нові техніки для досягнення кращого результату. Високий ступінь відповідальності за свій сегмент несе кожен співробітник студії, тому можна бути впевненим – робота буде виконана якісно, в зазначений термін і перевищує всі очікування. Щоб підтвердити сказане, ми готові надати портфоліо, а також поділитися відгуками наших задоволених клієнтів.

    Чому варто замовити у нас

    Якісний відеоконтент – основа реалізації багатьох сучасних маркетингових стратегій. Замовляючи послугу в нашій студії постпродакшн, ви отримаєте:

    1. Відеоряд, здатний привернути увагу аудиторії.
    2. Підвищення конверсії сайту від наявності відео.
    3. Запам’ятовуваність бренду, компанії або ресурсу.
    4. Гарне озвучення.
    5. Новітні спецефекти.
    6. Кваліфікованих фахівців, готових втілити в життя найсміливіші ідеї.

    Якщо Вам необхідно звернути увагу на свій сайт, блог або сторінку – наявність відеоролика «must have» для підняття його в рейтингу пошукових систем. Не варто вичікувати, поки популярність звалиться з неба, замовляйте постпродакшн відео і насолоджуйтеся результатами, які доставляє якісний контент!

    Хочете отримати якісний постпродакшн і результат, який перевершить Ваші очікування?

    Студія Dme Production виконає повний цикл робіт по упаковці чорнового матеріалу в кінцевий якісний відео продукт.

    Ми вирішимо наступні завдання чітко в терміни:

    — Виконаємо чорновий і чистовий монтаж;

    — Озвучимо відеоряд голосом професійних дикторів;

    — Накладемо закадровий голос, звукові ефекти і музичний супровід;

    — Зведемо звукові доріжки і зробимо професійний мастеринг;

    — Виконаємо корекцію, додамо відео ефекти і анімацію.

    Отримайте якісний комплекс послуг постпродакшену з одних рук — залиште заявку на сайті для безкоштовної консультації прямо зараз.

    Dme Production — нас рекомендують друзям.

     

    Постпродакшн
    Продакшн Dme
    1748 Постпродакшн студія — відео студія пост продакшн 1748Dme
    Назва Постпродакшн
    Ціна
    99 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%BA%D1%88%D0%BD-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%8F-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “Постпродакшн

    1. Ганна says:

     5
     5

     Продакшн від бога)))

    2. Оксана says:

     5
     5

     Добра стаття, дякую

    Постпродакшн — ціна
    $99
    $299
    $499
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:
     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти

     copyright © 2021 all rights reserved