Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію


  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Предметна зйомка, Київ — предметна фотозйомка товарів і предметів

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації   Предметна зйомка — це створення якісних знімків об’єктів для презентації його зовнішніх характеристик (конструкції, дизайну, текстур). Широко використовується в маркетингових стратегіях для підвищення конверсії сайтів, інтернет-магазинів.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке предметна зйомка

    Що таке предметна зйомка

    Предметна зйомка — це жанр фотографії, в якому, крім естетичного вигляду, також важливо відобразити фактури та характер об’єкта фотографування.

    При цьому знімати можна не тільки сам предмет на нейтральному тлі, але також створювати композиції з груп товарів, об’єднаних цільовим призначенням або загальною концепцією.

    Сьогодні основною галуззю, де використовується предметна фотографія, є інтернет магазини. Але ними справа не обмежується, такі знімки можуть використовуватися в соціальних мережах для просування ресторанного бізнесу, у буклетах, періодичних виданнях, каталогах, постерах, поштових листівках.

    Предметне фото дає можливість потенційному покупцю чи клієнту детально розглянути товари в інтернет-магазині. Проте, такий вид фотографії використовується не тільки в сфері продажів.

    Можна також робити гарні кадри з оригінальними стравами та коктейлями вашого закладу для меню, великогабаритними об’єктами (автомобіль, меблі). Якісно виконані знімки підвищують бажання придбати предмет або прийти у ваш ресторан та спробувати вподобане блюдо.

    Для успіху вашого бізнесу важливо правильно підібрати предметного фотографа в Києві, оскільки від якості контенту безпосередньо залежатиме реакція аудиторії. Варто довірити таке відповідальне завдання професіоналу, що володіє досвідом в даному сегменті, а також необхідної для проведення предметної зйомки технікою.

    В такому випадку ефект від виконаної роботи буде тривати довгий час, а потенційні клієнти будуть ставати реальними.

    Процес предметної зйомки

    Процес предметної зйомки

    На фотографії предмет або їх група, фон повинні складати цілісний художній образ. Для того, щоб отримати хороші кадри та правильно провести предметну фотозйомку в Києві, Харкові, необхідно пройти наступні етапи:

    1. Бріф. Це досить широке поняття для фотографа товарів, оскільки тут не тільки обговорюються вподобання замовника, але також розробляється концепція, дизайн майбутніх знімків. Тут же ми визначаємо, яких саме фахівців необхідно залучити для отримання якісних матеріалів, продумується рішення технічних завдань.
    2. Підготовка. Сюди можна віднести підготовку товару до зйомки, усунення візуальних дефектів наданого замовником об’єкта, вибір оптимального фону, виставлення та монтаж приладів освітлення, налаштування обладнання, пошук ракурсу.
    3. Фотозйомка предметів. Дана сходинка передбачає безпосередню роботу фотографа в приміщенні або на локації. В залежності від напрямку фотосесії, виставляються декор, обладнання, додаткові елементи, присутні в кадрі за задумом.
    4. Обробка. Тут ми вибираємо кращі кадри та проводимо кольорокорекцію, регулювання контрасту, ретуш. Цей етап дуже важливий для якісного предметного фото, оскільки може задати настрій, атмосферу кадру, а також налаштувати освітлення, якщо фото робилися на вулиці.
    5. Друк. Даний етап може бути присутнім, якщо замовнику необхідні матеріали на папері. В іншому випадку фотографії передаються на обраному цифровому носії (флешка, карта пам’яті, диск) в необхідному клієнту форматі.

    Кожен з етапів є відповідальною частиною зйомки для каталогу або сайту, оскільки від їх успішності залежить результат фотосету. Наші професійні фотографи чітко знають, як зробити кращі кадри для вашого бізнесу і працюють над ними із задоволенням.

    Види предметної зйомки

    Існує думка, що зйомка предметів обмежується тільки товарами інтернет магазинів, але це не так. Існує декілька напрямів цього жанру, і кожен з них має свої особливості. Основними підрозділами предметних зйомок є:

     1. Рекламна фотографія — створюється для максимально точної демонстрації переваг фотографованого предмета. Тут велика увага приділяється фактурі, дизайну, основним елементам об’єктів. Головним завданням є презентація пропонованого до продажу товару з кращого боку і таким способом, щоб знімок спонукав до його придбання.
     2. Фуд-фото — зйомка продуктів харчування, готових страв закладу. За допомоги таких фото, розміщених в соціальних мережах, на інших порталах, можна залучити нових гостей.

    Для тих, хто веде кулінарні блоги, такий жанр просто необхідний, оскільки акаунти повинні постійно поповнюватися свіжими фото. Головною метою фотосесії є пробудження апетиту та бажання придбати продукти або страви.

    Знімки також використовуються в кулінарних виданнях, меню або журналах. Не обов’язково в кадрі повинна бути тільки сама їжа, можна додати в композицію її інгредієнти, інструменти для приготування.

    Щоб правильно побудувати композицію та підготувати страви до зйомки, необхідно слідкувати за трендами, а також володіти знаннями в області фуд-стилістики.

     1. Флетлей — стиль предметної зйомки, в якому зображення створюється під кутом 90 градусів по відношенню до об’єкта. Така фотографія здається плоскою, хаотичною, оскільки в ній присутній не тільки товар, який потрібно уявити.

    Проте, тут також є свої правила і норми, яких слід чітко дотримуватися.Для отримання красивого зображення також використовується тематичний декор, що допоможе створити цілісну композицію.

    1. Фото габаритних об’єктів. Такі товари, як автомобілі, меблі, велика побутова техніка вимагають особливого підходу. Тут виникає маса нюансів, пов’язаних не тільки з об’ємом приміщення, де проходить зйомка, але також з правильним освітленням, ефектом спотворення, зайвих відблисків і так далі.

    Каталожна зйомка може бути багатогранною і досить складною, оскільки тут діють окремі правила для кожного стилю. Ми виконуємо предметну зйомку в Харкові, Дніпрі, відповідно до ваших побажань, а також на високому професійному рівні, що дає вам якісний контент для ресурсу.

    Скільки коштує предметна зйомка в Dme

    Скільки коштує предметна зйомка

    Скільки коштує предметна зйомка — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $199 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $399 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $799 від 10 днів

    Сьогодні на ринку існує маса пропозицій, а ціна предметної фотозйомки може варіюватися в широкому діапазоні.

    Слід уважно ставитися до фріланс-проектів, а також супер дешевих фотографів, адже результат не тільки може розчарувати, але й зірвати ваші маркетингові плани.

    Варто ретельно переглядати портфоліо фотографа перед замовленням фотосету, а також можна поспілкуватися з клієнтами, яких професіонали зовсім не приховують. Наше портфоліо доступно кожному, ми пишаємося своєю роботою, а наші клієнти залишаються задоволені результатом зйомок.

    Оскільки процес зйомки товарів є багаторівневим завданням, багато в питанні ціни буде залежати від складності поставленого перед ними завдання, а також залучення додаткового персоналу.

    Для того, щоб визначити кінцеву вартість професійної предметної фотографії в Dme.Production, необхідно врахувати наступні фактори:

    1. Місце проведення зйомок. Це може бути як наша студія, так і громадський заклад, вулиця, парк. У разі вуличної зйомки, нам необхідно буде виїхати на місце з додатковим обладнанням, у тому числі світловим, якщо це знадобиться. Якщо ж це відбувається в закладі, закритій локації, потрібно отримати дозволи на зйомку або орендувати відповідну нерухомість.
    2. Терміновість. Якщо ви укладені в жорсткі рамки дедлайну, ми можемо обговорити з вами прискорення проведення робіт, однак це підвищить вартість послуги за рахунок більшої витрати людино-годин в позаурочний час.
    3. Наявність в кадрі моделі. Зйомка одягу, взуття та аксесуарів часто відбувається з запрошеними моделями, що ускладнює весь процес та збільшує вартість проекту.
    4. Тип товару. Тут ціна на послугу залежить від складності, а також габаритів об’єкта фотографії. Дзеркальні поверхні, велика кількість каменів та інші моменти, що присутні в меблях, одязі, ювелірних виробах або біжутерії створюють додаткові складнощі. А зйомка, для якої потрібен невеликий простір, значно відрізняється від фото в просторій студії.
    5. Обробка. Існує кілька рівнів поліпшення фото. Ви можете не вдаватися до цього етапу, якщо хочете отримати чорнові знімки, проте для того, щоб зображення виглядали привабливо, ми повинні провести всі необхідні маніпуляції. В залежності від рівня якості обробки вартість також буде змінюватися.
    6. Кількість чистових фотографій. Якщо відзнятий матеріал повинен надати вам кілька зображень, ми будемо вибирати кращі і вести з ними роботу. Проте, послуги по обробці 10 або 50 фотографій будуть мати різну вартість.

    Також, за вашим бажанням ми можемо виготовити слайд-шоу з отриманих матеріалів і впровадити у фотографії елементи комп’ютерного дизайну, логотипи, водяні знаки.

    Кожен з перерахованих вище аспектів обговорюється на першому брифі, в кінці якого ви можете отримати приблизний кошторис на проведення предметної фотозйомки. В Dme.Production готові обговорити також індивідуальні умови при великих обсягах майбутніх робіт для того, щоб ви залишилися задоволені нашою співпрацею.

    Чому варто замовити зйомку у нас

    В першу чергу, варто відзначити, що наші фотографи постійно тримають руку на пульсі новинок і трендів у своїй сфері діяльності.

    Крім того, вони активно використовують свої вміння та знання, підвищують кваліфікацію для того, щоб ви отримали неперевершений результат.

    Наша студія володіє новітнім продуктивним обладнанням і останніми розробками програмного забезпечення, що робить обробку ваших фото предметів швидше і якісніше.

    Щодо термінів виконання завдання, однозначно сказати можна тільки після індивідуального обговорення всіх деталей та необхідних додаткових послуг. В основному, все буде залежати від кількості потрібних вам кадрів, а також часу на їх обробку.

    Процес може зайняти від декількох днів, з урахуванням проведення фотозйомки та підготовчого етапу. Ми готові обговорити з вами необхідні вам терміни та піти назустріч в умовах дедлайну.

    Ми надаємо послугу предметної зйомки в Києві, Одесі вже тривалий час і напрацювали репутацію в цій сфері. У будь-який момент ви можете ознайомитися з нашим портфоліо та зробити правильний вибір, замовивши фотоматеріали саме у нас.

    Злагоджена команда Dme.Production готова виконати завдання точно в строк, а також за дуже приємну плату, що ніяк не вплине на якість кінцевого продукту.

    Чому бізнесу потрібна предметна зйомка

    Чому бізнесу потрібна предметна зйомка

    Зйомка предметів створює позитивний образ магазину або закладу, передаючи його через стилістику, загальний вигляд предметів або продукції. Красиве оформлення та якісні фотографії підвищують рівень довіри у споживача, а також впливають на час, проведений клієнтом на сайті.

    На сьогодні рекламна зйомка є одним з ключових факторів успішного продажу, так як приємне зображення спонукає помацати предмет, а значить, купити.

    Навіть у тому випадку, якщо в даний момент здійснити покупку немає можливості, людина запам’ятає сайт та обов’язково до вас повернеться.Замовивши послугу фотографа для інтернет-магазину у нас, ви гарантовано отримаєте:

    1. Професійну консультацію та допомогу в підборі необхідного саме вам стилю, ракурсу і виду фотографії.
    2. Необмежені технічні можливості для реалізації самих яскравих ідей і концепцій.
    3. Якісну обробку отриманого фотоматеріалу за допомогою передових технологій.
    4. Красиві зображення для вашого сайту, блогу, друкованої продукції.
    5. Підвищення інтересу аудиторії до ресурсу, товару, а також збільшення обсягів продажів.
    6. Запам’ятовуваність і впізнаваність бренду, компанії за рахунок індивідуальних особливостей знімків згідно з вашими побажаннями.

    Варто взяти максимум від нових технік збільшення продажів, а також просування порталу в сфері бізнесу! Однією з них і є предметна зйомка, яку ви сміливо можете замовити в студії Dme.Production, і згодом насолоджуватися прекрасним результатом.

    Необхідна професійна предметна фото або відеозйомка?

    Студія Dme.Production допоможе вирішити наступні питання чітко в терміни:

    — Предметна фотозйомка товарів для інтернет магазинів;

    — Предметна зйомка товарів для Facebook і Instagram;

    — Каталожна фото і відеозйомка;

    — Предметна відеозйомка продуктів будь-якого розміру.

    Отримайте фото і відео, що продають для Ваших продуктів від фахівців своєї справи Dme.Production.

    Не тягніть, залиште замовлення прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію!

    Предметна зйомка
    Продакшн Dme
    1820 Предметна зйомка, Київ — предметна фотозйомка товарів і предметів 1820Dme
    Назва Предметна зйомка
    Ціна
    9 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B9%D0%BE%D0%BC%D0%BA%D0%B0/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “Предметна зйомка

    1. Олена says:

     5
     5

     дуже детально усе розповіли, дякую

    2. Степан says:

     5
     5

     Спасибо, фотографии супер, скоро добавим на сайт

    Предметна зйомка
    $99
    $299
    $499
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти