Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію


  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Репортажна відео і фото зйомка, — замовити репортажну зйомку

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації   Репортажна зйомка — це професійний метод передачі атмосфери події, фіксація його в особах та емоціях. Застосовується для висвітлення заходів, концертів, політичних, корпоративних або урочистих епізодів. Також широко поширена в бізнес-сфері, де доносить ключові моменти діяльності чи виробництва.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке репортажна зйомка

    Що таке репортажна зйомка

    Репортажна зйомка — це підрозділ відео, який відображає динаміку подій, а також доносить необхідну думку. При цьому сюжет може бути постановочним або спонтанним.

    Сьогодні такий вид контенту може використовуватися в розважальних або інформаційних цілях. Основним завданням є фіксація яскравих або ключових епізодів зустрічі, публічного або приватного заходу.

    Розміщуються такі відео на новинних сайтах або ресурсах компанії, бренду, в блогах та соціальних мережах.

    Поява в бізнесі репортажної відеозйомки може якісно підвищити довіру до компанії або бренду, формувати позитивну громадську думку. Схожу дію може також зробити репортажна фотографія, що є невід’ємною частиною будь-якої важливої події.

    Також з допомогою такого типу відео можна створювати контент презентацій, тренінгів чи семінарів. Широко використовується репортажна зйомка при проведенні весіль, корпоративів, закритих вечірок та свят.

    Етапи репортажної відеозйомки

    Етапи репортажної відеозйомки

    Для створення якісного матеріалу, який передає тематику та цілі відео, необхідно пройти кілька етапів:

    1. Обговорення брифу, приблизний кошторис — тут обговорюється тематика, концепція відео. Також з’ясовується вид зйомки, необхідна пост-обробка відео. Складається чорновий кошторис на послуги.
    2. Огляд місця, де буде проходити зйомка — цей етап необхідний для того, щоб оператори розуміли, в яких умовах, локаціях, при якому освітленні необхідно буде працювати. Відповідно побаченого, можна буде визначити вигідне розташування камер для кращого результату репортажної зйомки.
    3. Безпосередньо зйомка репортажу — дії операторів «на місцях», зйомка події, людей, настрою з допомогою спеціалізованої апаратури.
    4. Обробка матеріалів — повний постпродакшн відео. Етап включає в себе монтаж (можуть бути використані матеріали, зняті камерами з різних ракурсів), додавання інфографіки, маніпуляції зі звукової складової (чистка від сторонніх шумів, дикторський текст).

    Також дані пункти можуть розширитися в залежності від потреб замовника. Створити хорошу репортажну зйомку в Києві вам допоможе наша команда фахівців, готова подати ідею або дати професійну пораду.

    Ціна на зйомку репортажу

    Скільки коштує зйомка репортажу — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $99 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $299 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $499 від 10 днів

    Конкретну ціну репортажної зйомки назвати неможливо, оскільки прайс визначається від тих послуг, які будуть необхідні для оформлення матеріалу. В цілому, вартість репортажу буде прямо залежати від таких факторів:

    1. Вид зйомки репортажів — статична, панорамна, креативна, концертна. Для кожної з них необхідно різне обладнання, допоміжні конструкції, а також залучається різна кількість персоналу.
    2. Хронометраж, тривалість знімального процесу— довжина ролика безпосередньо пов’язана з часом, затраченим на його створення. Чим довше оператор знаходиться на майданчику, тим вище буде вартість відео.
    3. Кількість задіяного персоналу та одиниць техніки — зйомка однією або кількома камерами, потреба в одному або двох-трьох операторах також змінює ціну.
    4. Надання додаткових послуг постпродакшну — озвучення, корекція кольору, монтаж. Монтаж може відбуватися з кількох джерел, збирати тільки важливі моменти. Послуга кольорокорекції необхідна, якщо зйомка проходила при поганому або дуже яскравому освітленні.
    5. Створення оглядового ролика — якщо матеріал буде розміщений на новинних або інформаційних каналах, зазвичай монтується «промо», де зібрані ключові моменти події.
    6. Обмеження на час виконання — чим більш стислі терміни виконання робіт, тим більше фахівців необхідно залучити до роботи одночасно.

    Незважаючи на безліч нюансів, що складають загальну вартість репортажної зйомки, студія Dme.Production може здивувати конкурентоспроможними цінами, а також високим рівнем виконання робіт.

    Переваги роботи з Dme.Production

    У нашій студії працюють професійні відеооператори, які здатні якісно зняти репортаж в чітких рамках ваших цілей. Кваліфікована команда монтажерів і звукооператорів виконає максимум необхідних дій у своїй сфері для того, щоб саме ваш репортаж був яскравим, інформативним, доступним широкій аудиторії.

    Студія Dme.Production володіє новітнім обладнанням для зйомок (будь то відео або репортажна фотографія), що дозволить зробити контент максимально якісним. Звук може записуватися як з петличних мікрофонів, так із спеціальних шумозаглушуючих, якщо ролик знімається в галасливих місцях.

    Терміни створення прямо залежать від додаткових опцій, обраних вами при обговоренні проекту, однак ми готові зробити роботу у встановлених дедлайни без втрати якості.

    Чому знімають репортажне відео

    Чому знімають репортажний відео

    Переоцінити переваги наявності контенту репортажної зйомки для бізнесу складно, оскільки такий вид роликів і фото істотно підвищує довіру до бізнесу, а також несе розважальний характер (при створенні весільних, концертних відео).Чому варто замовити послугу в Dme.Production:

    1. Таке відео підвищує рейтинг і репутацію компанії, відповідно і кількість потенційних клієнтів.
    2. Професійні оператори і монтажери створять саме той контент, який необхідний вам для просування.
    3. Повний супровід на всіх етапах створення репортажу.
    4. Якісне озвучення і корекція кольору, що дозволяють чітко і детально сприйняти подану інформацію.

    Не чекайте, щоб вас випередили конкуренти! Замовляйте репортажну зйомку в студії, підніміть свій бізнес на новий рівень!

    Шукайте надійного партнера для організації репортажної зйомки?

    Студія Dme.Production якісно в терміни допоможе вирішити наступні питання:

    — Репортажна відеозйомка та монтаж за сценарієм;

    — Розробка ідеї репортажу, зйомка і постпродакшн;

    — Упаковка відзнятого матеріалу в крутий відео продукт.

    Довірте роботу по зйомці репортажу фахівцям своєї справи з Dme.Production.

    Залиште заявку прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію.

    Репортажна зйомка
    Продакшн Dme
    1826 Репортажна відео і фото зйомка, — замовити репортажну зйомку 1826Dme
    Назва Репортажна зйомка
    Ціна
    99 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B9%D0%BE%D0%BC%D0%BA%D0%B0/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “Репортажна зйомка

    1. Генадій says:

     5
     5

     дякую продакшену дме за добре зроблену работу! Щиро вдячний

    2. Олена says:

     5
     5

     дуже цікава стаття, дякую

    Репортажна зйомка
    $99
    $299
    $499
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти