Обговоримо проект?

Отримайте безкоштовну консультацію


Обговоримо?

+38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

Зйомка відео оглядів, Ціна — створення відео оглядів

зв'яжіться з нами в один клік

Обговоримо проект?

Заповніть форму для безкоштовної консультаціїСтворення відеооглядів — це послуга запису комерційного відео для детального опису товарів, роду діяльності, послуг, які пропонуються. Поширене в сфері бізнесу поряд з рекламними та презентаційними роликами.

Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

 • Опис послуги
 • Ціна на послугу

Що таке відеоогляд

Що таке відеоогляд

Відеоогляд — це візуальний контент, що містить презентацію товарів або послуг у поглибленому форматі. Матеріали можуть розміщуватися на сайтах, в блогах або на соціальних сторінках.

Сьогодні огляди набирають популярності, як один з найбільш ефективних маркетингових інструментів. Якісний контент дозволяє подивитися на товари більш детально, отримати більше інформації.

Поєднання візуальної і аудіо-складової набагато дієвіше реклами в одному з цих форматів. Інформація засвоюється і запам’ятовується в рази краще, а гарне зображення і приємний звук формують у споживача довіру і лояльність до бренду, компанії.

Огляд може бути знятий не тільки в сухому форматі подачі фактів, але також з додаванням у відео графіки, дикторський текст може пістрявити сучасними жартами або професійною термінологією (в залежності від цільової аудиторії).

Процес створення відеоогляду

Як і запис будь-якого ролика, процес створення включає в себе продакшн і постпродакшн. Зйомка відео оглядів в Dme.Production відбувається в кілька етапів:

 1. Проект — розробка концепції, написання сценарію, обговорення формату відео, локації для зйомки, підрахунок приблизного кошторису на виконання послуги.
 2. Зйомка — безпосередньо процес запису майбутнього ролика з урахуванням усіх обговорюваних раніше нюансів.
 3. Обробка і монтаж — внесення елементів графіки, зведення необхідних кадрів, ракурсів.
 4. Озвучування, накладення музичної доріжки.

Після того, як всі обумовлені роботи виконані, ви отримуєте готовий матеріал для розміщення у мережі. При необхідності, ми також вносимо правки відповідно до побажань клієнтів.

Скільки коштує зняти відео огляд

Скільки коштує зняти відеоогляд

Скільки коштує створення відеооглядів — ціна

Назва Ціна Терміни
Тариф “Старт” від $99 від 3 днів
Тариф “Стандарт” від $299 від 5 днів
Тариф “Повний” від $499 від 10 днів

Показник вартості запису відео огляду є динамічним, оскільки залежить від багатьох аспектів. Основні фактори, що формують ціну:

 1. Наявність початкових матеріалів — інформація про об’єкт, що розглядається, готові тексти для начитки диктором зменшують загальну вартість послуги.
 2. Хронометраж — час, проведений оператором в студії, подальша обробка безпосередньо пов’язані з ціною. Якщо товар багатофункціональний, збільшиться і хронометраж, і спосіб його презентування.
 3. Метод подачі інформації — показ комплектації, зовнішнього вигляду і повний детальний огляд у роботі відрізняються за вартістю.
 4. Оформлення — впровадження у відео комп’ютерної графіки, аудіоефектів.
 5. Кількість залучених фахівців та обладнання — зйомка на декілька камер, освітлювальні прилади, декор студії, запрошені моделі для демонстрації підвищать вартість виробництва.
 6. Постпродакшн — кількість необхідних послуг обробки. Монтаж (в тому числі, з декількох джерел), озвучення, кольорокорекція відео, накладення музики.
 7. Кількість відео в блоці замовлення.

Співробітники студії Dme.Production допоможуть вам на всіх етапах створення відео огляду для отримання кращих результатів. Ми піклуємося про високу якість наших послуг і максимально вникаємо в поставлені умови, щоб ви отримали яскравий контент.

Чому замовляють у нас відеоогляди

Процес створення відеоогляду

Наша команда володіє високим рівнем професіоналізму у своїй сфері, новітнім обладнанням і всім необхідним програмним забезпеченням, щоб ви могли замовити відео огляд будь-якої складності.

Кожен працівник несе відповідальність за свій етап роботи, що підвищує якість надання послуги. Час, необхідний на запис і обробку відео, коливається щодо його складності, хронометражу та кількості додаткових послуг.

Хто довірив нам створення відео оглядів для свого бізнесу, ви можете побачити у портфоліо, адже ми не приховуємо наших задоволених клієнтів.

Що ви отримуєте при замовленні у нас

Маркетингові дослідження показали, що 96% опитуваних в рамках дослідження приймають рішення про купівлю товару або замовлення послуги на основі переглянутих відеоматеріалів.
Вдалу купівлю після ознайомлення через ролик зробили 73% опитуваних. Також в сучасному світі важливо економити час на похід по магазинах, а зйомка відео оглядів відмінно вирішує цю проблему. Замовив контент в Dme.Production ви отримаєте:

 1. Наочну демонстрацію переваг товару або послуги, що збільшує кількість потенційних клієнтів.
 2. Наявність відеоконтенту підвищує конверсію сайту, піднімаючи його вище в пошукових системах.
 3. Огляд може в стислі терміни донести важливу інформацію, одночасно спонукавши аудиторію до дії.
 4. Професіоналізм наших працівників допоможе створити якісне відео.

Кількість компаній, які застосовують відео огляд для реклами, зростає з кожним днем. Не чекайте, поки конкуренти візьмуть на озброєння такий потужний інструмент, замовляйте зйомку в нашій студії!

Шукайте підрядника по створенню відео оглядів?

Студія Dme.Production знімає відео огляди під конкретну мету або завдання.

Ми можемо допомогти вирішити такі завдання:

— Створення відео оглядів на товари;

— Зйомка і монтаж оглядів подій;

— Відеозйомка товарів в студії і фотобоксах.

Отримайте відео огляд Вашого продукту від фахівців своєї справи.

Залиште заявку на сайті і отримаєте якісний відео продукт.

Створення відеооглядів
Продакшн Dme
1844 Зйомка відео оглядів, Ціна — створення відео оглядів 1844Dme
Назва Створення відеооглядів
Ціна
99 USD
Наявність Є
2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4%D1%96%D0%B2/
Відгуки клієнтів про послугу

3 thoughts on “Створення відеооглядів

 1. Маряна says:

  5
  5

  наразі дякую, цікава стаття

 2. семен says:

  4
  5

  дуже приємно мати таких підрядників! дякую

 3. Youtube_batya says:

  5
  5

  все круто! Спасибо на контент

Створення відеооглядів
$99
$299
$499
Пакет послуг "Старт"
Пакет послуг "Медіум"
Пакет послуг "Повний"

Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

Вже реалізовано

Дивіться популярні роботи від Dme.Production
Залишайте заявку для обговорення зараз!
Отримайте якісний відео контент від профі.
Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

Постійні запитання

⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

🚀 У чому Ваші сильні сторони?

Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

📹 Який відео контент Ви можете зробити?

Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

🕜 Який середній термін створення відео?

Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

💰 Які варіанти та порядок оплати?

Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

📄 Договір та інші гарантії є?

Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

Наші клієнти

copyright © 2020 all rights reserved

SEO by site-ok.ua