Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію


  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Створення мультиків, Ціна — замовити створення мультфільму на замовлення

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації   Створення мультиків — це відеоряд, тривалості, що варіюється, виконаний з допомогою відтворення кадрів (вручну або вдаючись до комп’ютерної графіки 2D/3D). Основною метою створення мультиків є розважальний аспект, проте існують також освітні та рекламні ролики, виконані в цій техніці.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що ж таке мультик

    Створення мультиків

    Створення мультфільмів — це вид мистецтва, який використовує різні техніки для створення живих, рухомих персонажів і їх оточення. Сьогодні часто термін вживається як синонім слова «анімація», що в перекладі означає «пожвавлення».

    Якщо створювався жанр в розважальних цілях, то на даний момент він широко використовується для зйомки освітніх роликів, презентацій та реклами.

    Основною перевагою рекламного контенту у форматі мультфільму є його вірусний характер, що може значно підвищити впізнаваність і довіру до компанії, бренду.

    Створення мультфільмів відкриває можливості розгорнути фантазію, створити унікальних персонажів, що впливає на запам’ятовуваність поданої інформації.

    Сучасний маркетинг вітає використання мультиків і відео, оскільки від їх наявності залежить успіх компанії. З допомогою такого фільму можна також донести основні ідеї та цінності компанії в легкій формі, що викликає емоції.

    Процес створення мультика в Dme

    Процес створення мультика в Dme

    Створення мультфільму — трудомісткий процес, який складається з багатьох окремих ступенів. Для того, щоб зробити якісний відеоряд, необхідно пройти такі етапи:

    1. Підготовчий — узгодження з замовником всіх подробиць, які стосуються майбутнього відео.
    2. Написання сценарію — сюжет не може бути хаотичним, тому необхідно створити чіткий план того, як будуть себе вести персонажі, що саме буде відбуватися в кадрі.
    3. Побудова ескізів, розкадровка — чорновий проект персонажів, а також створення ключових кадрів майбутнього відео.
    4. Процес анімації — детальне промальовування всіх «діючих осіб», оточення, текстур предметів і об’єктів мультиплікації.
    5. Обробка — в цей етап входить весь постпродакшн. Монтаж, озвучування, запис саундтреку, зведення візуальної і аудіодоріжки.

    Кожен з етапів виконується кваліфікованими фахівцями (сценаристами, аніматорами, монтажерами і звукооператорами), що дозволяє вам замовити мультфільм високої якості.

    Скільки коштує створення мультика в Dme

    Скільки коштує створення мультика в Dme

    Скільки коштує створення мультиків — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $9 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $12 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $15 від 10 днів

    Прайс на створення мультиків не є статичною величиною, оскільки кількість і характер робіт залежать від обраного вами типу анімації, а також додаткових послуг. Загальна вартість відео буде пов’язана з такими факторами:

    1. Типу анімації — 2D, 3D, стоп-моушн та інші. Кожен з видів містить свій рівень складності, деталізації, виконання.
    2. Хронометраж — від тривалості відеоряду безпосередньо залежатиме кількість роботи, пов’язаної з анімацією, озвучуванням.
    3. Наявність початкових матеріалів — якщо у вас є готовий сценарій, концепція, продумані деталі майбутнього відео, вартість створення мультфільму буде нижче.
    4. Терміни реалізації — ми завжди з радістю допоможемо вам отримати мультфільм саме тоді, коли це необхідно саме вам.

    Якщо ви вирішите замовити мультфільм, ціна на послугу в студії Dme.Production вас приємно порадує, а наш кваліфікований персонал із задоволенням допоможе на кожному з етапів виробництва.

    Чому наша команда

    Завдяки тому, що ви можете знайти всіх необхідних для створення мультфільмів фахівців в одному місці, можна заощадити досить багато часу і зусиль на пошуки необхідних людей.

    Ми використовуємо останні розробки у сфері програмного забезпечення, а також продуктивну апаратуру, що дозволяє виконувати завдання швидко і якісно.

    Час, необхідний для отримання чистового мультфільму на замовлення, буде залежати від тривалості кожного з етапів продакшну та постпродакшну.

    В основному, це займає до декількох тижнів, адже у випадку з анімацією обсяг робіт, що стосуються графіки, буває тривалим.

    Навіщо вам необхідний мультфільм

    Мультиплікація — один з оригінальних способів заявити про себе, так як можна подати аудиторії інформацію в ненав’язливий і легкій формі. Коли ви вирішите замовити мультфільм в студії Dme.Production, у вас буде:

    1. Команда фахівців, готових втілити будь-яку саму сміливу ідею або запропонувати свою.
    2. Гарний нестандартний ролик, передає необхідну вам інформацію.
    3. Підвищення конверсії сторінки за рахунок наявності відеоконтенту.
    4. Конкурентоспроможна вартість робіт.

    З допомогою створення мультиків на потрібну вам тему можна не тільки підвищити впізнаваність бренду, компанії, але також скласти про себе позитивне перше враження. Замовляйте послугу в Dme.Production, ми зробимо максимум для вашого бізнесу!

    Шукайте підрядника для створення відео мультика?

    Фахівці Dme.Production можуть вирішити такі завдання зі створення анімованих роликів і мультфільмів:

    — Написання сценарію, розкадровка, попередній дизайн персонажів;

    — Створення анімованого відеоряду в будь-якому стилі: флет, дудл, стопмоушн;

    — Постобработка, додавання звукових ефектів, озвучка анімаційного відео на будь-якій мові.

    Dme.Production надає повний спектр послуг зі створення анімаційних відео під будь-які завдання.

    Скористайтеся своїм шансом попрацювати з професіоналами — залишайте заявку на сайті і отримаєте безкоштовну консультацію!

    Створення мультиків
    Продакшн Dme
    1916 Створення мультиків, Ціна — замовити створення мультфільму на замовлення 1916Dme
    Назва Створення мультиків
    Ціна
    9 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BC%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “Створення мультиків

    1. олена says:

     5
     5

     !!

    2. петро says:

     5
     5

     Дякую, корисна стаття

    Створення мультиків
    $9
    $12
    $15
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти