Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію


  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Створення 2d анімації, Ціна — замовити створення 2д анімації

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації   2D анімація — це метод перекладу двовимірних зображень із статичних в динамічні. Широко поширена в сфері створення мультфільмів, освітніх відео, рекламних матеріалів, ігор.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке анімація 2Д

    Що таке 2Д анімація

    2D анімація — це «оживлення» зображення, приведення його в рух. Оскільки сьогодні аудиторія краще сприймає візуалізовану інформацію, ролики стали могутньою зброєю в руках маркетологів. Саме тому сучасна анімація використовується в презентаціях, видеоуроках, рекламі.

    Техніка двомірної комп’ютерної анімації відкриває горизонти, недоступні при звичайній зйомці. Вигадані персонажі, локації і ефекти можуть звернути увагу на продукцію, бренд, компанію ефективніше стандартних мультимедійних матеріалів. Навчальні відео будуть запам’ятовуватися краще, що також позитивно вплине на популярність курсу. При цьому можна створити унікальний світ і атмосферу, що відповідає вашому задуму.

    Процес створення 2д анімації

    Процес створення 2д анімації

    З боку може здатися, що створення 2д анімації — процес нескладний, проте він включає в себе кілька етапів:

    1. Ідея та сценарій — співробітники нашої студії можуть допомогти в створенні майбутнього ролика на стадії задуму. На даному етапі розробляється концепція ролика згідно з цільовим призначенням (навчання, реклама, презентація).
    2. Розробка дизайну персонажів та оточення — задаються дійові особи, навколишні предмети. Промальовуються емоції, підбираються звуки, які будуть видаватися об’єктом анімації.
    3. Розкадровка — чорнова візуалізація ролика, тут створюються ключові кадри, на основі яких буде зроблений ролик.
    4. Фазовка — побудова проміжних кадрів, заднього плану.
    5. Озвучування — запис дикторського тексту, накладання музики, звукових ефектів.

    Співробітники студії Dme.Production допоможуть створити відеоматеріал з 2D анімацією з нуля. При цьому ваші ідеї і задумки збережуть свою унікальну стилістику, на очах набуваючи цілком видимих обрисів.

    Вартість створення 2д анімації

    Вартість створення 2д анімації

    Скільки коштує створення 2д анімації — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $99 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $299 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $499 від 10 днів

    Наявність цікавого відеоряду впливає на популярність, впізнаваність і запам’ятовування бренду, компанії або блогу. Залежно від кількості необхідних маніпуляцій з відеорядом, формується вартість створення анімації 2D. Ціна в основному залежить від:

    1. Тривалості ролика — чим більше хронометраж відео, тим більше роботи треба виконати нашим фахівцям.
    2. Складність анімації — деталізація промальовування, стиль, а також кількість елементів безпосередньо впливають на вартість послуги.
    3. Наявність додаткових послуг постпродакшну — озвучення, монтаж, зведення, залучення додаткових акторів, дикторів, музикантів також мають вплив на кінцевий прайс.

    Вартість 2D анімації істотно дешевше 3D, оскільки тривимірне зображення вимагає більшого обсягу роботи. Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть підібрати оптимальні варіанти для ролика, необхідного саме для вашого бізнесу або соціальної сторінки.

    Чому вашим контентом повинні займатися саме ми

    2D анімація підсвідомо повертає нас у дитинство, нагадуючи класичні мультфільми. Проте, в цьому вигляді графіки використовується більше саме візуальних ефектів, що може зробити відео більш яскравим, барвистим, викликаючи приємні емоції. Навчальні матеріали, викладені у такому форматі, краще запам’ятовуються, так як містять дві складові — візуальну та звукову.

    У студії Dme.Production працюють кращі фахівці, здатні втілити ваші найсміливіші ідеї. Високий рівень професіоналізму і відповідальності за виконання всіх етапів створення 2D анімації виводить нас в топ моушн-студій Києва. Передове обладнання та програмне забезпечення дає можливість зробити роботу швидко, якісно і у відповідності з останніми трендами в області 2д анімації.

    Навіщо замовляти у нас

    Сьогодні 2Д анімація використовується в широкому спектрі медіапродуктів, починаючи з мультиплікаційних фільмів, закінчуючи рекламними і промо-роликами. Доступність зйомки дозволяє створити відео, має позитивний вплив на аудиторію. Чому варто замовити послугу у нас:

    1. Ви отримуєте якісний відеоконтент, здатний викликати відгук у тих, хто його дивиться.
    2. Націленість на конкретний сегмент — рекламні та навчальні матеріали будуть направлені саме на ту цільову аудиторію, для якої створювався ролик.
    3. Професійні аніматори, які створюють яскравих динамічних персонажів.
    4. Доступна вартість — наша студія надає послуги за найприємнимнішими цінами.

    Якщо ви замовите анімації 2D у висококласних професіоналів студії Dme.Production, то можете підвищити рейтинг блогу, сайту або компанії. Не чекайте, поки конкуренти використовують свій шанс, замовляйте відеоряд, здатний виділити ваш бізнес з сотень інших!

    Необхідно якісне створення 2D анімації?

    Студія Dme.Production вирішить наступні завдання чітко в терміни:

    — Створення рекламних анімаційних 2D відео, що продають;

    — Створення 2D презентацій і вистав;

    — Розробка і створення анімаційних іміджевих роликів.

    Створимо анімаційний 2D відео ролик під Вашу мету або завдання.

    Зв’яжіться з нами і отримаєте безкоштовну консультацію прямо зараз!

    Створення 2D анімації
    Продакшн Dme
    1796 Створення 2d анімації, Ціна — замовити створення 2д анімації 1796Dme
    Назва Створення 2D анімації
    Ціна
    99 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/2d-%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “2D анімація

    1. GlobalFish says:

     5
     5

     стаття на 5 балів! дякую

    2. ВЕРОНІКА says:

     5
     5

     ЗРОБИЛИ КЛІП АНІМАЦІЙНИЙ!!! ВСЕ КРУТО!!!ДЯКУЮ!!!

    Створення 2D анімації
    $99
    $299
    $499
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти