Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію


  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Створення 3d анімації, Ціна — замовити створення 3д анімації

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації   3D анімація — це переміщення тривимірних моделей у просторі за допомогою комп’ютерних технологій. Широко застосовується для створення рекламних та навчальних роликів, в сучасному виробництві, презентаціях. Дозволяє створити унікальних персонажів, атмосферу, локації, фактури, а також максимально реалістичне зображення неіснуючих у реальному житті об’єктів і живих істот.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке 3D анімація

    Що таке 3D анімація

    3D анімація — це зміна параметрів об’ємного об’єкта в просторі з плином часу. За допомогою такого виду графіки можна створити презентацію, рекламні або навчальні матеріали з унікальними персонажами, оточенням або ефектами.

    Подібний підхід може якісно поліпшити репутацію компанії, покращити впізнаваність бренду або рівень сприйняття інформації. Основна перевага техніки — донесення до аудиторії необхідної інформації за короткий час.

    Як підрозділ комп’ютерної графіки, створення 3D анімації сприяє відкриттю нових горизонтів у бізнесі, творчості, оскільки головною у створенні є ваша фантазія.

    Тут є можливість вибирати, наскільки деталізованими будуть елементи відео, які текстури будуть використовуватися, скільки унікальних персонажів присутньо в ролику, які закони фізики та біології будуть застосовуватись, а які — ігноруватися. Будь-який неймовірний сценарій можна втілити за допомогою об’ємної анімації, саме тому провідні маркетологи взяли її на озброєння.

    Процес створення 3D анімації

    Процес створення 3D анімації

    Щодня ми бачимо результати роботи моушн-дизайнерів в музичних кліпах, рекламі, розважальних матеріалах. На відміну від 2д графіки, в підсумковому результаті на екрані присутні об’ємні, немов живі, персонажі. Створення 3Д анімації — процес непростий, і містить безліч ступенів:

    1. Ідея — спільно з замовником розробляється концепція майбутнього відео, основні думки, які повинен донести ролик.
    2. Сценарій — написання сюжетної лінії і дій, які буде містити ролик. В компанії обговорюється тривалість, кількість об’єктів для анімації.
    3. Розробка персонажів — наскільки деталізованими, складними будуть «дійові особи» матеріалу. Наскільки докладними повинні бути зовнішній вигляд та рухи, міміка моделей.
    4. Створення макетів — чорнові начерки моделей, їх динаміки переміщення в просторі.
    5. Озвучування, запис саундтреку, дикторського тексту — тут відбувається звукозапис, його монтаж та обробка.
    6. Зведення картинки і звукової доріжки в чистову версію відеоролика — по закінченні етапу ви отримуєте повністю закінчений ролик.

    Над кожним з етапів у студії 3Д анімації Dme.Production працюють висококласні фахівці, які допоможуть, розкажуть і порадять найкращі варіанти вирішення необхідних завдань. У підсумку глядачі будуть дивитися захоплюючий контент, до якого хочеться повертатися знову і знову.

    Скільки коштує 3D анімація

    Скільки коштує 3D анімація

    Скільки коштує 3D анімація — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $99 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $299 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $499 від 10 днів

    Стандартної суми, яку необхідно вкласти в відеоматеріал, на ринку не існує. Зйомка є різнобічним процесом, також багато залежить від складності проекту. Кінцева вартість 3Д анімації в Dme.Production складається з багатьох чинників:

    1. Наявність початкового матеріалу для зйомки — вкраплення 3D анімації в відзняте відео буде відрізнятися за ціною від промальовування всіх персонажів, локацій і ефектів з нуля.
    2. Хронометраж — від довжини майбутнього відео залежить кількість роботи спеціаліста. Чим більше кадрів ролика містять анімацію, тим дорожче буде цінник.
    3. Кількість і складність персонажів — кожна модель розробляється окремо, враховуючи майбутню динаміку, властивості і фізіологію об’єкта.
    4. Вид 3D анімації — робота може йти тільки з ключовими кадрами, або ж промальовування буде містити кожен елемент відео. Також це може бути спрощена, середнього рівня або фотореалістична анімація, кожен з варіантів включає різний обсяг робіт.
    5. Необхідний дозвіл — прості відео з низькими вимогами займають менше часу на опрацювання.
    6. Деталізація — кількість та глибина текстур, наявність дрібних деталей у об’єкта анімації. Наявність у ролику поточної води, піротехнічних елементів, інших спецефектів прямо впливає на ціни 3D анімації.
    7. Наявність правок — зміна сценарію, бачення концепції на стадії, коли персонажі та обставини вже продумані.
    8. Додаткові послуги — залучення зовнішніх підрядників для озвучування, зведення, запису музики.
    9. Терміни — чим ближче дедлайн, тим буде дорожче, оскільки стислі терміни вимагають залучення більшої кількості фахівців, а витрати людино-годин зростають у рази.
    10. Кваліфікація виконавців — новачки у графіку встановлять меншу ціну, однак, це не гарантує гарного підсумкового результату або втілення всіх ваших ідей.

    З вищесказаного можна зробити висновок, що єдиної вартості 3Д анімації не існує. Професійні співробітники студії Dme.Production нададуть вам послугу за найкращою ціною та в потрібні терміни.

    Чому замовити у нас

    Основною перевагою створення 3Д анімації в нашій студії є те, що наші графічні дизайнери — професіонали своєї справи, які рухаються у ногу з часом.

    Знання нових трендів, технік, якісне програмне забезпечення і передове продуктивне обладнання допоможуть втілити будь-яку фантазію, нехай навіть саму неймовірну. Ми не обмежені в ресурсах, а тому можемо виконати навіть висококласну фото-реалістичну анімацію.

    Виконання послуги може зайняти від декількох днів (створення заставки, візитки) до декількох тижнів (повноцінне відео), все буде залежати від складності завдання, а також необхідних термінів (так, ми можемо їх підкоригувати під ваші потреби).

    Крім того, кількість правок також впливає на час, необхідний для роботи — чим їх менше, тим швидше ви отримаєте чистовик для використання в особистих або комерційних цілях.

    Наші співробітники ретельно підходять до своєї роботи, несучи високий рівень відповідальності за кожен з етапів створення відео. Саме тому клієнти студії 3D анімації залишаються задоволеними і насолоджуються результатами виконаної роботи. Що вийшло у нас в підсумку, завжди можна подивитися в портфоліо, ми не приховуємо досягнень, і навіть пишаємося ними!

    Чи потрібен вам 3Д ролик

    На сьогоднішній день безліч відомих маркетологів відзначають дієвість подібних прийомів у рекламі, сегменті навчання і розважального контенту. Скориставшись послугою, ви отримуєте відмінний старт для підвищення продажів і лояльності до бренду. Що ви отримаєте, якщо замовите 3D анімацію в студії Dme.Production:

    1. Якісний контент для бізнесу, блогу.
    2. Відео, що виходять за рамки загальноприйнятих стандартів, привертаючі увагу своєю яскравістю і динамікою.
    3. Супровід фахівцями на всіх етапах створення.
    4. Приємні ціни на 3Д анімації, а також виконання найскладніших робіт.
    5. Швидкість і точність зйомки відео згідно ваших побажань.
    6. Підвищення рейтингу сайту, компанії, блогу, а також збільшення конверсії за рахунок наявності відеоматеріалів.

    Як показує практика, довгі роздуми не призводять до гарних наслідків. Замовляйте послугу в нашій студії, розкачайте свій бізнес та будьте успішними!

    Шукаєте де замовити створення 3D анімації?

    Студія Dme.Production допоможе вирішити наступні завдання в чіткі терміни:

    — Створення продають рекламних анімаційних 3D відео;

    — Створення 3D презентацій і вистав;

    — Розробка і створення анімаційних іміджевих роликів.

    Створимо анімаційний 3D відео ролик під Вашу мету або завдання.

    Залиште заявку прямо зараз і отримайте безкоштовну консультацію від фахівців Dme.Production.

    3D анімація
    Продакшн Dme
    1802 Створення 3d анімації, Ціна — замовити створення 3д анімації 1802Dme
    Назва 3D анімація
    Ціна
    99 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/3d-%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “3D анімація

    1. Олег says:

     5
     5

     Дякую за контент

    2. захар says:

     5
     5

     Самая сильная студия по 3д анимации!!спасибо!!!!!!!

    3D анімація
    $99
    $299
    $499
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти