Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію


  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Створення 3d відеороликів, Ціна — замовити розробку 3д ролика

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації   3D ролик — це комп’ютерна анімація, що імітує тривимірний простір. Широко використовується в мультиплікації, кінематографі, дозволяє створювати реалістичні батальні сцени, епічні спецефекти та відтворювати приголомшливі ландшафти безпосередньо на комп’ютері або зеленому екрані.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Що таке 3д відео

    Що таке 3D відеоролик

    3D відеоролик — це відео, при створенні якого використовується тривимірна графіка та анімація. Такі короткі фільми створюються для продажу, презентації послуг або товарів, а також навчання, огляду концепт-моделей.

    У порівнянні з іншими маркетинговими інструментами, об’ємний відеоряд має вплив відразу в двох областях, завдяки візуальної і звукової складової. Також наявність тематичного відеоролика підвищує якість і інформативність сторінок сайту, підвищуючи їх позиції в органічній видачі.

    Техніка 3D відкриває можливості зображення відповідно до будь-якого самого неймовірного сценарію, неможливого для звичайної зйомки. Завдяки відеоконтенту можна змоделювати абстрактні поняття, горизонт подій, незвичайні місця, де не діють звичайні закони фізики, концепції розробок. При цьому можна вибрати необхідний рівень деталізації, текстури, промальовувати потрібну кількість діючих персонажів.

    Як ми це робимо

    Процес створення 3D роликів

    Створення 3D-відеороликів включає наступні процеси:

    1. Написання сценарію. На цьому етапі розраховується основна ідея, тематика і сюжет майбутнього контенту згідно з вимогами замовника.
    2. Розкадровка — візуалізація персонажів, основних сцен. Також тут створюється аниматика — чорновий варіант майбутнього відеоролика, що складається з основних геометричних фігур. Вже на цьому рівні можна побачити основний сюжет, динаміку ролика.
    3. Анімація — створення 3д відеоролика з високою деталізацією, побудова композиції, циклічних процесів (бігу, обертання тощо). Також на цій стадії вносяться дрібні правки, які можливі без переробки всього відео.
    4. Накладення текстур, опрацювання кінцевої версії анімації. Тут промальовуються дрібні деталі, матеріали, виставляється освітлення кадру.
    5. Постпродакшн — накладення звуку, додавання логотипів, корекція кольору. Також на даному етапі проводиться адаптація відео під будь-який тип екранів (TV, портативні пристрої, ПК).

    Скільки коштує створення 3D-ролика в студії Dme.Production

    Скільки коштує 3D відео ролик

    Скільки коштує створення 3D-ролика — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $99 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $299 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $499 від 10 днів

    Замовивши у нас 3д відеоряд, ви зможете значно підвищити рівень продажів, зацікавити потенційного споживача, наочно описати складні для клієнта процеси, аспекти роботи. Природно, виникає питання, скільки буде коштувати виготовлення потрібного контенту і з чого складається прайс студії. Вартість створення 3д відео у більшій частині залежить від складності поставленого завдання.

    Основні фактори, що впливають на кінцевий цінник ролика:

    1. Деталізація — наявність дрібних об’єктів, складних текстур;
    2. Якість озвучки — одноголосна, багатоголосна, дикторська або накладення музики без голосу;
    3. Кількість персонажів, їх складність;
    4. Обсяг внесених коригувань — скільки довелося перемальовувати у зв’язку з відступом від початкового сценарію.

    Важливе значення також має кваліфікація виконавців. Наші фахівці — професіонали своєї справи, і вони здатні втілити найсміливішу ідею за розумну ціну. У нас є все необхідне: продуктивне обладнання, спеціалізоване програмне забезпечення та кращі моушн-дизайнери!

    Переваги студії Dme.Production

    Основна мета створення 3д відео — підвищення конверсії сайту, сторінки. Якісний продукт виробляється на новітньому обладнанні, доступному хорошим студіям. Слід пам’ятати, що низькі ціни не гарантують хороший результат. В основному, студії, які тільки починають роботу, виконують прості завдання.

    В нашій компанії — високий рівень відповідальності за всі етапи виробництва, точність виконання завдання і якісний кінцевий продукт. Терміни здачі роботи, залежать не тільки від моушен-дизайнерів, але також від точності поставленого технічного завдання, кількості коригування, внесених замовником.

    У середньому, створення 3d-роликів в нашій студії займає кілька тижнів. Важливими факторами, що впливають на швидкість, є написання та затвердження сценарію, час майбутнього відео, кількість деталей, складність персонажів. Наш професіоналізм можливо оцінити, переглянувши портфоліо, а також через зв’язок з клієнтами (ми не приховуємо, для кого створювали ролики, так як впевнені в позитивності враження!). Не забувайте, від рівня підготовки дизайнерів проекту безпосередньо залежить якість результату.

    Чому варто включати в контент 3D відео

    Створення 3Д відеоролика на сьогодні доступно практично кожному бізнесу, а ефект від нього відзначається маркетингової статистикою у всіх типах реклами.

    Отже відеоконтент:

    1. Підвищує інтерес клієнтів до сайту або блогу;
    2. Покращує запам’ятовування інформації (95% запам’ятовується саме через візуальне сприйняття);
    3. Дуже збільшує конверсію сторінки (від 80+%);
    4. Підвищує показники CVR, SERP.

    У наш час використання 3д відеороликів є обов’язковою умовою високої конверсії. Не чекайте, поки це зроблять конкуренти — залишайте заявку або телефонуйте, і оцініть перевагу відеоконтенту для Вашого бізнесу!

    Необхідно якісне створення 3D відеоролика?

    Студія Dme.Production допоможе вирішити наступні завдання:

    — Створення продають рекламних 3D відео;

    — Створення 3D презентацій і вистав;

    — Розробка і створення іміджевих роликів.

    Створимо 3D відео ролик під Вашу мету в чіткі терміни якісно.

    Залиште заявку на сайті і отримаєте безкоштовну консультацію прямо зараз!

    3D відео
    Продакшн Dme
    1791 Створення 3d відеороликів, Ціна — замовити розробку 3д ролика 1791Dme
    Назва 3D відео
    Ціна
    99 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/3d-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE/
    Відгуки клієнтів про послугу

    2 thoughts on “3D відео

    1. Дмитро says:

     5
     5

     зробили якісно!

    2. Марина says:

     5
     5

     цікава стаття

    3D відео
    $99
    $299
    $499
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти