Обговоримо проект?

  Отримайте безкоштовну консультацію


  Обговоримо?

  +38 (044) 228 70 11 +38 (097) 355 11 77 +38 (063) 355 11 77 +38 (095) 355 11 77 Залишити заявку

  Адреса в Києві: Руденко, 6а Київ, Україна, 02140 Інші країни

  Відео, що продає, ціна — замовити створення, зйомка ролика, що продає

  зв'яжіться з нами в один клік

   Обговоримо проект?

   Заповніть форму для безкоштовної консультації   Відео, що продає — це вид рекламного ролика, виконаного у художньому (сюжетному) або анімаційному стилі. Основною метою такого відео є збільшення продажів товарів або послуг. Таке відео може бути реалізовано також у 2д або 3д анімації.

   Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

    • Опис послуги
    • Ціна на послугу

    Створення відео, що продає під ключ від Dme.Production

    Одним з ефективних інструментів успішного бізнесу вважається відео, що продає, яке впливає на підсвідомість цільової аудиторії на відстані, тим самим привертає увагу потенційних клієнтів до компанії або продукту.

    Всі відеоматеріали, які підштовхують клієнтів до покупки, через подолання страхів, вивчивши всі переваги, відносяться до Відео, що продають.

    Не потрібно плутати відео, що продає, з презентацією або набридливою рекламою. Його завдання не зомбувати, а знаходити золоту середину, яка зацікавить клієнта, і він догляне відео до кінця.

    Існує кілька негласних правил, які обов’язково необхідно враховувати при створенні відео, що продає для бізнесу, що сприяє досягненню максимальних результатів.

    1. Мета відеопродажника. Саме наявність мети наштовхує людину до дії (отримання консультації, здійснення покупки).
    2. Цільова аудиторія. Сценарій відео зобов’язаний писатися під конкретних людей, яким цікавий даний продукт. Створення відео для всіх – це матеріал ні для кого.
    3. Тривалість відеоролика. Не варто розтягувати відео на годину, якщо всю важливу інформацію можна донести до клієнта за 20 хвилин. Але воно повинно бути цікавим, інакше до кінця доглянуто не буде.

    В умовах активного зростання інтернет – маркетингу створення відео, що продає є не примхою, а необхідністю. Замовити таку послугу можуть в нашій компанії DME Production клієнти Києва та інших міст України, а також зарубіжні клієнти.

    Відео, що продають є одним з ефективних інструментів успішного бізнесу сьогодні. Вплив його на підсвідомість цільової аудиторії дійсно потужний. При цьому створивши такий якісний контент один раз, його можна використовувати для трансляції в різних умовах. Досягти результату вдасться – звернути увагу потенційних клієнтів, підштовхнути до покупки.

    Що таке відео, що продає

    Відеоролики, які можуть підштовхнути клієнта до покупки, через подолання страхів і після вивчення переваг. Але варто розуміти, відео що продає – це не презентація і не реклама. Завдання у такого контенту інші. Для початку він не зомбує, а допомагає знайти золоту середину. За рахунок цього клієнт зацікавиться і неодмінно подивиться ролик до кінця.

    При створенні роликів, що продають ми керуємося кількома основними правилами, за рахунок цього вдається досягти максимальних результатів. Наші правила:

    1. У відео повинна бути мета, саме її присутність допоможе підштовхнути людину до дії, тобто зробити таки покупку.
    2. Цільова аудиторія. Щоб зачепити її інтереси, потрібен відмінно пророблений сценарій. Він пишеться під конкретних людей, яким цікавий ролик. Ми не йдемо шляхом створення матеріалу для всіх, адже подібний продає ролик не знайде відгуку ні в кого.
    3. Тривалість. Відео, що продає не повинно тривати довше 60 хвилин – перебір. Інформацію, яку виробник вважає важливою можна помістити в 20 хвилин. Але всі ці 20 хвилин ми робимо цікавими, в іншому випадку ролик просто не додивляться.

    Варто розуміти, що створення відео, що продає в умовах сучасного ринку – це необхідність. Замовити подібний контент можна у нас, причому це доступно для компаній з усієї України та з-за кордону.

    Де використовувати відео, що продає

    Ми пропонуємо створення ролика, що продає такої якості, яку можна показати за різних умов. Виробництво такого медіапродукту – це наше покликання, тому в відмінному результаті можете не сумніватися.

    Можливі цілі використання:

    1. Розміщення на сторінках соціальних мереж компанії.
    2. Публікація на сайті компанії, в тому числі корпоративному.
    3. Демонстрація на ТБ, іншому медіаресурсі.

    Ми готові зняти і змонтувати відео за вашим або нашим сценарієм. Анімація, додаткові візуальні ефекти, озвучка – все це до ваших послуг також. Не сумнівайтеся і вистачити роздумувати – продає відео – це сучасно, актуально і цікаво для потенційного клієнта.

    Скільки коштує відеоролик — ціна

    Назва Ціна Терміни
    Тариф “Старт” від $999 від 3 днів
    Тариф “Стандарт” від $1899 від 5 днів
    Тариф “Повний” від $4999 від 10 днів

    Бажаєте отримати ефективне відео для реклами та інших цілей?

    Відео студія Dme.Production має власний відділ маркетологів, займається професійно виробництвом відео контенту.

    Ви можете отримати ефективний відеоролик для таких цілей:

    1. Для розміщення в Фейсбук, Інстаграм і Ютуб;
    2. Для публікації на Вашому сайті;
    3. Для показу на ТБ та будь-якому іншому медіа ресурсі.

    Знімемо і змонтуємо відео за Вашим або нашим сценарієм. З анімацією, крутими ефектами і озвученням професійного диктора.

    Придумаємо ідею і напишемо сценарій для ролика.

    Досить думати і сумніватися, поки Ви чекаєте, конкуренти забирають гроші у Ваших потенційних клієнтів.

    Залиште заявку прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію від фахівців Dme.Production.

    Відео, що продає
    Продакшн Dme
    423 Відео, що продає, ціна — замовити створення, зйомка ролика, що продає 423Dme
    Назва Відео, що продає
    Ціна
    999 USD
    Наявність Є
    2019-12-19T02:40:00-0200 http://dme-production.com.ua/uk/services/prodayushhee-video/
    Відгуки клієнтів про послугу

    One thought on “Відео, що продає

    1. Кароліна says:

     5
     5

     Самі адекватні хлопці з виробництва відео контенту в Києві. Тепер працюю тільки з вами.

    Вартість відео, що продає
    $999
    $1899
    $4999
    Пакет послуг "Старт"
    Пакет послуг "Медіум"
    Пакет послуг "Повний"

    Заповніть форму - отримаєте точну ціну:

     Вже реалізовано

     Дивіться популярні роботи від Dme.Production
     Залишайте заявку для обговорення зараз!
     Отримайте якісний відео контент від профі.
     Графічний дизайн, монтаж, зйомка і озвучка.

     Постійні запитання

     ⚡ Скільки коштує створення відео ролика?

     Вартість створення ролика залежить від десятка різних даних - цілі створення відео, витрати в людино-годинах, хронометражу відео, наявності акторів або рівня локації. Ми можемо створити ролик як за 200 $, так і за 10000 $.

     🔑 Рекламний ролик під ключ робите?

     Ми зробимо відмінний продає рекламний ролик під Вашу задачу. Його можна буде рекламувати в інтернет або на ТБ. Вартість рекламного ролика стартує від 300 $ для простих завдань в інтернет, і от 3000 $ для складних завдань на ТБ.

     🚀 У чому Ваші сильні сторони?

     Студія Dme входить в ТОП 3 рекламних компаній України в Google, а це означає, що ми можемо якісно зробити рекламну компанію відео ролика, який розробить наша студія. З гарантією результату за договором.

     📹 Який відео контент Ви можете зробити?

     Студія Dme.Production виробляє відео контент будь-якого рівня складності і під будь-яку конкретну мету - рекламні ролики, відео презентації, 2д і 3д відео, зйомка, монтаж, озвучення та пост продакшн.

     🥇 Яка ціна на анімаційний ролик?

     Вартість виробництва 2д анімаційного ролика від 200 $, ціна створення 3д анімованого ролика стартує від 400 $. Ми можемо зробити відмінний ролик під Ваш бюджет, просто залиште заявку на сайті.

     🕜 Який середній термін створення відео?

     Якщо це не складний хвилинний анімаційний ролик, то виробництво може зайняти до 5-ти днів. А якщо це художній рекламний ролик, то сумарний час на виробництво може зайняти кілька місяців.

     ✅ Що потрібно, що б дізнатися ціну?

     Щоб отримати безкоштовний розрахунок, необхідно залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами за телефоном або через email. Ми запропонуємо Вам декілька варіантів реалізації Вашого проекту і повністю проконсультуємо.

     💻 Мені потрібен ролик і його реклама, допоможете?

     Студія Dme.Production має власний відділ інтернет маркетингу, студія Site-ok.ua входить в ТОП 3 найсильніших компаній України по рекламі в Google. Так, ми можемо якісно допомогти з рекламою відео в інтернет.

     💰 Які варіанти та порядок оплати?

     Для початку роботи необхідно внести 50% оплати. Друга частина оплачується за фактом готовності відео контенту. Ви можете провести оплату на розрахунковий рахунок, на картку Visa / Mastercard, а також будь-які електронні гроші.

     📄 Договір та інші гарантії є?

     Так, для початку роботи необхідно підписати договір. Там прописані всі зобов'язання сторін і вказані штрафні санкції за здачу проекту в термін. Договір можна отримати у менеджера - просто зателефонуйте нам.

     Наші клієнти